منوی بروز رسانی های وردپرس چیست؟

در پیشخوان وردپرس منویی بعد از منوی خانه وجود دارد به نام بروزرسانی ها که در این مقاله قصد داریم به صورت کامل و با جزئیات دقیق به توضیح منو بپردازیم. چنانچه در مورد بروز رسانی هتسه، قالب، افزونه ها و ترجمه های وردپرس سوالی دارید امیدواریم در این مقاله پاسخ خود را دریافت نمایید.

در ادامه رشته مقالات آموزش قدم به قدم کار با وردپرس در این مقاله قصد داریم منوی بروزرسانی ها را بررسی و کلیه اطلاعات لازم درباره این منو را آموزش دهیم.

منوی بروزرسانی ها مخصوص آپدیت هسته وردپرس، قالب ها، افزونه ها و ترجمه هایی است که روی وردپرس شما نصب شده است.

دقت داشته باشید قبل از هر بروز رسانی حتما از سایت وردپرسی خود بک آپ تهیه کنید. برای گرفتن بک اپ در هاست از طریق گزینه backup می توانید اقدام نمایید.

Backup در سی پنل چیست و چگونه از هاست Backup بگیریم؟

wordpress update
چگونه متوجه شویم که هسته وردپرس نیاز به بروز رسانی دارد؟

در صورتی که ورژن جدیدتری از وردپرس منتظر شده باشد پیامی با متن "نگارش بروزشده‌ای از وردپرس در دسترس است." روی صفحه نمایان میشود و در زیر آن نیز دکمه آبی رنگ "اکنون به روز رسانی نمایید" ظاهر میشود و با کلیک روی آن عملیات بروز رسانی اغاز میشود.

دقت داشته باشید که زیر پیام "نگارش بروزشده‌ای از وردپرس در دسترس است." ورژن زبان وردپرس نیز نوشته میشود که باید در زمان ارتقا با دقت این کار را انجام دهید و حتما زبانی که استفاده میکنید بروز شود. مثلا اگر از وردپرس فارسی استفاده میکنید حتما دقت کنید که نوشته شده باشد که برای زبان فارسی منتشر شده است. در غیر اینصورت اگر وردپرس را آپدیت کنید ممکن است برخی اجزای جدید که به وردپرس اضافه شده اند ترجمه نشده در سایت شما نمایش داده شوند.

زمانی که وردپرس را آپدیت میکنید پیامی با موضوع وردپرس در حال تعمیر است نمایش داده میشود پس اگر این پیام را دیدید نگران نشوید و فقط منتظر بمانید تا کار بروز رسانی تمام شود.

چگونه متوجه شویم که افزونه های وردپرس نیاز به بروز رسانی دارد؟

زیر بخش بروز رسانی هسته وردپرس بخش بروز رسانی افزونه ها است و لیست افزونه هایی که نیاز به بروز رسانی دارند دیده میشود. برای بروز رسانی تنها کافیست روی باکس مربعی هر کدام کلیک کنید و بعد دکمه "بروز رسانی افزونه ها"  را بزنید تا بروز رسانی شروع شود.

اگر هم میخواهید همه بروز شوند تیک بقل "انتخاب همه" را بزنید و بعد دکمه "بروز رسانی افزونه ها"  را بزنید تا همه افزونه ها به ترتیب بروز شوند.

چگونه متوجه شویم که افزونه های وردپرس نیاز به بروز رسانی دارد؟

زیر بخش بروز رسانی افزونه ها می توانید بروز رسانی های قالب های نصب شده روی وردپرس خود را ببینید. اگر ورژن جدید قالب موجود باشد در این بخش به شما نمایش داده میشود و می توانید دقیقا مشابه افزونه ها با انتخاب یک یا همه قالب ها و زدن دکمه "بروز رسانی پوسته ها" کار بروز رسانی قالب های خود را انجام دهید.


چگونه متوجه شویم که ترجمه های وردپرس نیاز به بروز رسانی دارد؟

ترجمه ها نیز پایین قالب های وردپرس نمایش داده میشوند و اگر بروز رسانی موجود باشد به شما نمایش داده میشود.

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که نماینده شرکت لایزر (دارای پروانه ارائه خدمات ارتباطی ثابت با شماره 25-94-100)، عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد 2 ستاره اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi