آخرین نسخه های دروپال

دروپال نسخه 7.34 فارسی دانلود

دروپال نسخه 6.32 فارسی دانلود

خبرخوان هاستینگ

هاست وردپرس

هاست وردپرس

طراحی یک وب سایت موثر در اینترنت نیاز به تعادل ، انعطاف پذیری و سادگی دارد. اگر یک سیستم بیش از اندازه ساده باشد ، تنها میتواند برای یک هدف واحد مورد استفاده قرار گیرد. اما اگر این سیستم بیش از اندازه انعطاف پذیر شود ، میتواند یاد گیری آن برای کاربران جدید دشوار تر باشد.

دروپال تلاش کرده است که این هدف متضاد را بطوری رفع کند که همه کاربران بتوانند از آن استفاده نمایند. دروپال همان سیستم انعطاف پذیر پیشرفته است که برای شروع یک سیستم ساده در اختیار شما قرار میدهد که وابسته به نیاز خود ، آن را انطاف می دهید تا به پروژه های بزرگی دست پیدا کنید. دروپال یک در ابتدا یک سیستم ساده در اختیار شما قرار میدهد تا با مشاهده راهنمای های آن براحتی بتوانید کار خود را شروع کنید.

دروپال یک سیستم مدیریتی بسیار قوی است که هم میتواند بعنوان یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) مورد استفاده شده و یا بعنوان یک فریم ورک مدیریت محتوا (CMF) مورد استفاده قرار گیرد.

بیشتر سیستم های مدیریت محتوا ، همانند یک قایق یا کامیون اسباب بازی هستند که هدف های خاصی برای استفاده آنها لحاظ شده است که شاید تغییرات در ساختار آنها برای شما بسیار مشکل باشد. شناخت فریم ورک های هر سیستم نیز نیاز به دانستن زبان های برنامه نویسی داشته و وابسته به ساختار داخلی سیستم ، شاید درک این موضوع را مشکل کند.

دروپال برعکس اینگونه سیستم ها همانند لگوهای اسباب بازی است که شما را قادر می سازد اجسام مختلفی بسازید. برنامه نویسان قبلا ساختار داخلی آنرا ایجاد کرده اند و افزونه های زیادی برای آن منتشر نموده اند و شما فقط نیاز دارید تا سایت خود را وابسته به نیاز های خود ایجاد کنید. چه یک سایت خبری پیشرفته ، یک فروشگاه آنلاین بزرگ ، یک شبکه اجتماعی کامل ، یک وبلاگ ساده ، ویکی و هر سایتی دیگر با دروپال به راحتی قابل پیاده سازی هستند.
میتوان گفت هیچ چیزی نیست که در دروپال وجود نداشته باشد و بیشتر افزونه های دروپال تمام نیاز های این سیستم را مرتفع می سازند.

دروپال در عمل
برای اینکه تفاوت دروپال با دیگر سیستم ها را بیشتر درک کنید با یک مثال درباره یک سایت خبری پیش می رویم. فرض کنید که شما میخواهید یک سایت خبری داشته باشید که در صفحه اصلی آن پنج خبر جدید منتشر شده در سایت نمایان گردد. در بخش دیگری از صفحه اصلی سایت پنج خبر از پر طرفدار ترین ها را نمایش می دهید. مطمئنا افزونه هایی برای نمایش جدیدترین اخبار و پرطرفدار ترین اخبار در همه سیستم ها وجود دارند و اینکار قابل انجام است.
اگر شما از CMS های معمولی استفاده کنید ، با نصب یک پلاگین ساده به این قابلیت کوچک دست می یابید. اما زمانی که شما یک ایده درخشان دارید که 5 محتوای پر طرفدار و جدید نمایش داده شود با چه مشکلی روبرو خواهید بود؟ آیا باید پلاگین های موجود را دستکاری کنید یا اقدام به ایجاد پلاگین جدید نمایید؟ مطمئنا ایجاد آن کار سختی نخواهد بود یا شاید کلا از اجرای اینکار صرف نظر کنید. اگر این دو معیار برای ایده درخشان شما تبدیل به 10 معیار مختلف شود ، آنوقت تکلیف کار چیست ؟ هر پلاگین در سیستم های مدیریت محتوا مسئولیت ردیابی و مدیریت معیار خاصی را بعهده دارد.
اگر شما از یک "کامیون اسباب بازی" یا همان سیستم مدیریت محتوای محدود استفاده کنید ، شاید نیاز به دانستن برنامه نویسی پیشرفته داشته باشید تا نیاز خود را رفع کنید. اما از طریق قدرت دروپال ، براحتی میتوانید یک کیت کامل از معیار ها و نیاز های خود پیاده سازی کنید. قطعات و سازه ها را با یکدیگر تلفیق نمایید (استفاده از views در دروپال) و نیاز خود را با هر چند معیار مختلف به مرحله اجرا در آورید. جالب اینجاست که تمامی اینکار بدون نیاز به داشتن کوچکترین اطلاعاتی درباره برنامه نویسی قابل انجام خواهد بود. از آنجا که افزونه های دروپال تماما در استاندارد و مرتبط با سیستم دروپال هستند و از یک ساختمان هوشمند استفاده میکنند ، امکانات سفارشی دارای هیچ مشکلی نخواهد بود و هیچ ساز مخالفی در سیستم پیاده سازی شده مشاهده نمیگردد با اینکه در بیشتر سیستم های مدیریت محتوا اینطور نیست.

مطمئنا این انعطاف پذیری هزینه هایی هم در بر خواهد داشت. مطمئنا داشتن یک خودرو آماده استفاده ، سریع و قابل فهم تر از این است که بخواهید یک خودرو را بصورت جزء به جزء ساخته و دستور العمل های نصب آن را پیگیری کنید. اما مطمئنا ساختن یک خودرو بسیار دلچسب تر و کارآمد تر از داشتن یک خودرو آماده است. در دروپال همه اجزا برای ساخت حرف ای ترین سایت ها وجود دارد ، اما شما نیاز به فهم و درک آنها و نهایتا ایجاد تناسب فی ما بین آنها خواهید داشت.

هسته دروپال و هزاران افزونه ای که برای آن ساخته شده است ، نیاز به یادگیری اولیه دارد اما باید بدانید که تسط برای راهبری دروپال فوق العاده با ارزش خواهد بود. هزاران نفر در جامعه دروپال به دروپال قدرت می بخشند و انعطاف پذیری آن را بیشتر می کنند. زمانی که شما استفاده از دروپال را تجربه کنید و مراحل اولیه یاد گیری آن را پشت سر بگذارید و کمی شناخت خود را نسبت به این سیستم بالا ببرید ، مطمئنا کامیون اسباب بازی خود را ترک کرده و نسبت به سپری کردن پله های ترقی جدی تر خواهید شد.

چگونه دروپال این کار ها را انجام میدهد
هنوز برای انتخاب دروپال قانع نشده اید ؟ پس بیاید نگاهی دقیقتر به نحوه کار دروپال داشته باشیم.
مردم بیشتر فکر میکنند که یک وب سایت مجموعه از صفحات است با برخی توابع مختلف همانند وبلاگ یا موتور های خبری و ... وقتی آنها در حال مدیریت سایت خود هستند ، آنها به فکر این هستند که چگونه مدیریت این سایت را بهتر انجام دهند یا ارتباط گسترده ای میان اجزای سایت خود برقرار کنند.

دروپال علاوه بر ایجاد همین قابلیت برای مدیران سایت ، نود ها را ایجاد نموده است که همزمان میتوانند صفحات استاتیک ، مطالب وبلاگ ، اخبار و ... را مدیریت و ذخیره نمایند. ویرایش و نمایش تمامی این بخش های مختلف همگی در یک ناوبری ساده انجام می پذیرد و هیچ ساختار جداگانه ای ندارند. منو ها به سادگی کنترل شده و بلوک ها در همه بخش های سایت قابل کنترل هستند. این باعث میشود که شما بصورت کاملا زنده بتوانید تمامی اجزای سایت خود را بسادگی کنترل کنید.
این سیستم دروپال کاملا مشابه XHTML است که ساختار سیستمی معنی داری از اطلاعات فراهم میکند در حالی که سیستم های دیگر همانند CSS هستند که کارشان فقط مرتب سازی ظاهر است و هیچ کنترلی در آن وجود ندارد. در دروپال نود ها اطلاعات ساختاری تمام محتوا (مانند عنوان ، متن ، نویسنده ، تاریخ و ...) را نگهداری می کنند در حالی که معماری هر یک از این اجزا متفاوت بوده و دارای فیلد های متعددی هستند. حال تمامی اجزای دیگر ، توسط دروپال با این نود ها ارتباط برقرار کرده و خروجی اطلاعات را نمایش می دهند. منو ها و بلوک ها همخوانی کامل با محتوای سایت داشته و تمپلت ها براحتی میتوانند کنترل مستقیم با این اطلاعات داشته باشند.
از آنجا که تمامی این اجزاء در لایه های مختلفی نگهداری میشوند ، شما میتوانید اطلاعات و مطالب خود را بر اساس نیاز ها ، نقش های مختلف و مرتب سازی های خاص به بازدید کننده ها ارائه کنید. صفحات را گروه بندی نمایید ، اولویت تعریف کنید یا حتی بخشی از اجزا را ظاهر یا پنهان کنید. اطلاعاتی را در یک مکان نمایش داده و در مکان دیگر مخفی کنید. عملا یک کنترل کامل برای مدیریت کلیه اجزای سایت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نودها (گره) : راز انعطاف پذیری دروپال
ما نمیخواهیم مرتبا در مورد نود ها صحبت کنیم ، اما از آنجایی که آنها در قلب دروپال طراحی شده اند ، سزاوار توضیحات بیشتر هستند. در پله ابتدایی گفتیم که نود ها یک مجموعه از اطلاعات مربوط به محتوای دروپال هستند. اطلاعات عمومی نظیر عنوان ، متن ، نویسنده ، تاریخ ایجاد ، طبقه بندی ، برچسب ها ، وضعیت انتشار و ... تماما توسط نود ها نگهداری میشوند.
برای هر نود وابسته به نوع آن میتوان اطلاعات دیگری همچون تصویر ، فایل ، فیلد های متنی ، فیلد های انتخابی و ... اضافه نمود و آنها را نیز کاملا مرتبط با نود ها کنترل کرد. ویرایش نود ها در دروپال به سادگی و فقط توسط ورود به سیستم قابل انجام است و بخش مدیریتی دروپال در قلب سایت دروپالی قرار دارد.

شخصی سازی در هسته
ایجاد یک وب سایت اطلاعاتی که قابلیت ارائه امکانات به کاربران را داشته باشد ، کاری است که توسط هر سیستم مدیریت محتوایی قابل انجام است. اما چیزی که در دروپال به این سایت قدرت می بخشد ، این است که شما میتوانید کلیه کاربران سایت را برای انجام کار های شخصی توانمند سازید. دسترسی ها را محدود کرده و برای آنها وظایفی مشخص کنید.
بطور مثال با خیلی از سیستم های مدیریت محتوا میتوانید یک سایت ایجاد وبلاگ راه اندازی کنید. اما آیا همگی میتوانند این قابلیت را داشته باشند که هر شخص مدیر وبلاگ ، بتواند کاملا صفحات خود را کنترل کند ، ظاهر را تغییر دهد ، بلوک ها را فعال و غیر فعال کند یا ترتیبی برای نمایش اطلاعات خود انتخاب کند؟
دروپال میتواند از کوچکترین عملیات ها نظیر مرتب سازی ها تا بزرگترین فعالیت ها نظیر مدیریت بخش یا کل سایت را به کاربران خود واگذار کند. فقط کافیست مجوز ها را برای هر نقش کاربری تعریف کنید و سپس کاربران را در سایت دروپالی خود به همکاری دعوت کنید.
یک نقش مدیر تبلیغات است و نقش دیگر مدیر مطالب وبلاگ ، نقش سومی مدیر کتاب ها و نقش آخر مسئول انتشار محتوا . همه این نقش ها میتوانند چندین کاربر باشند که بدون بروز هیچ مشکلی با هم فعالیت نمایند.

به سرعت شروع کنید و دروپال را سفارشی کنید.
انعطاف پذیری دروپال برای گسترده شدن باور نکردنی است ، اما نصب دروپال بسیار ساده است و فقط کافیست فایل های دروپال را از طریق FTP آپلود کرده و پس از وارد شدن به نصب سیستم اطلاعات پایگاه داده را وارد کنید. تمامی کارهای نصب و راه اندازی اولیه توسط دروپال انجام می پذیرد. شما براحتی اولین سایت دروپالی خود را میتوانید در کمتر از 1 ساعت بطور کامل ایجاد نمایید.
مراحل ساخت سایت بدین صورت است:
1- نصب دروپال
2- انتخاب قالب
3- فعال سازی امکانات نظیر : انجمن ، کاربران ، ویکی ، نظرسنجی ، دیدگاه و ...
4- تعریف نوع محتوا
5 - اضافه کردن محتوا
6- دسته بندی محتوا
7- ایجاد فرم ها

دروپال

منبع: drupalcms.ir

این صفحه به شما نشان میدهد که دروپال از چه فناوری های در هسته خود استفاده نموده است . این صفحه در حال حاضر تکمیل نشده است.
میتوانید نسخه انگلیسی را در صفحه زیر مشاهده نمایید:
https://www.drupal.org/node/176052

دروپال از نظر امنیتی دارای سابقه بسیار خوب و درخشانی است. دروپال دارای یک روند سازمان یافته جهت بررسی مشکلات، تأیید صحت و انتشار مشکلات امنیتی قابل وقوع می باشد.
تیم امنیتی دروپال تمامی مشکلات گزارش شده که برای آنها یک عنوان تعریف شده است را بررسی کرده و به آنها رسیدگی می کند.
اعضای تیم امنیتی برخی اوقات بصورت خودجوش هسته دروپال را مورد بازبینی مجدد قرار می دهند. اما بطور کلی این تیم در حین تکامل دروپال در نسخه های مختلف تست های مختلف را انجام می دهند و بدون نیاز به بازبینی کدهای به امنیت دروپال نظارت دقیق دارند.
همه اعضای جامعه دروپال می توانند با فعال کردن ایمیل اطلاع رسانی های امنیتی در پروفایل کاربری خود ، از جدیدترین اخبار و اطلاع رسانی های امنیتی مطلع شوند.

سوالات متداول مطرح شده:
آیا نرم افزار منبع باز امن است؟
پاسخ به این سوال این است که نرم افزار متن باز بسیار امن تر از نرم افزار تجاری است. مقالات زیادی در این باره منتشر شده است که نشان می دهند با توجه به گسترده بودن جامعه نرم افزار های متن باز و گزارش های مداوم از امنیت به شدت بالاتری برخوردار هستند. استفاده بسیاری از سایت های دولتی در سراسر جهان از نرم افزار های متن باز ، در اثبات این موضوع نقش مهمی دارد. نمونه کاملا مشخص آن استفاده سایت کاخ سفید از سیستم مدیریت محتوای دروپال است. یک مقاله طولانی و کامل نیز در این باره توسط شرکت IBM منتشر شده است که پیشنهاد می کنیم آن را مشاهده نمایید.

منبع: drupalcms.ir

برای نصب و اجرای دروپال ، وب سرور شما باید حداقل ملزومات اولیه دروپال را تامین کند. بیشتر وب سرور ها بصورت پیشفرض تامین کننده این نیاز هستند. با این حال برخی اوقات با مشکلاتی در تامین بستر اولیه دروپال روبرو میشوید که به آن می پردازیم. اگر نیاز به خرید هاست برای خود دارید سعی کنید از سرویس دهندگان معتبر و با تجربه استفاده کنید.

سلب مسئولیت
پیش نیاز های دروپال ممکن است در زمان های مختلف و با توجه به نیاز هسته تغییر کنند که این موارد بندرت دیده می شود. در عین حال برای این تغییرات اطلاع رسانی همگانی صورت می پذیرد.

فضای دیسک
دروپال برای نصب اولیه به ۱۵ مگابایت فضا نیاز دارد. برای یک وب سایت که بخواهد تعدادی افزونه و قالب بروی سایت خود نصب کند در حدود ۶۰ مگابایت فضا کافیست. بیاد داشته باشید که بیشتر این فضا در اختیار پایگاه داده قرار می گیرد و قسمتی از این فضا در اختیار آپلود کاربران ، رسانه ها، فایل های پشتیبان و فایل های دیگر است. بالطبع اگر حجم داده های شما افزایش یابد نیاز به افزایش این فضا دارید.

و‌ب سرور
دروپال میتواند بروی وب سرورهای زیر نصب شود:
آپاچی، انجین اکس و یا مایکروسافت IIS
جزئیات بیشتر در مورد الزامات وب سرور را در صفحه اطلاعات وب سرور مشاهده کنید.

بانک اطلاعات
دروپال 6: MySQL نسخه 4.1 یا بالاتر، PostgreSQL و 7.1،
دروپال 7: MySQL نسخه 5.0.15 یا بالاتر با PDO، PostgreSQL و 8.3 یا بالاتر با PDO، از SQLite 3.3.7 یا بالاتر
دروپال 8: MySQL نسخه 5.1.21 / ماریادیبی / Percona / معادل یا بالاتر با PDO و موتور ذخیره سازی اولیه INNODB سازگار، PostgreSQL و 8.3 یا بالاتر با PDO، از SQLite 3.3.7 یا بالاتر

مایکروسافت SQL سرور و اوراکل توسط ماژول های اضافی میتوانند برای نصب دروپال استفاده شوند.
جزئیات بیشتر در مورد پایگاه داده دروپال را در صفحه اطلاعات سرور پایگاه داده ببینید.

پی اچ پی
دروپال 6: فقط پی اچ پی 5.2.x. هشدار: پشتیبانی از PHP 4.X پایان یافته است. هسته دروپال باید با 5.3.x PHP،یا بیشتر کار کند اما ممکن است خطاهایی نمایان گردد. این خطاها بیشتر از جانب افزونه های جنبی خواهد بود.
دروپال 7: پی اچ پی 5.2.5 یا بالاتر (5.3 توصیه می شود).
دروپال 8: PHP 5.4.5 یا بالاتر

جزئیات بیشتر در مورد الزامات پی اچ پی، از جمله حافظه پی اچ پی را در صفحه اختصاصی آن مشاهده کنید.

منبع: drupalcms.ir

این مجموعه راهنما شامل مستنداتی است که کلیه مراحل نصب و راه اندازی دروپال را پوشش می دهد.
توضیحات مورد نیاز برای شروع و نکات قبل از نصب دروپال، اطلاعات مورد نیاز حین عملیات نصب و اطلاعاتی که پس از نصب دروپال نیاز دارید در این بخش از مستندات فارسی دروپال قرار دارد. در این بخش همچنین راه اندازی مولتی سایت (سایت و زیر مجموعه) بوسیله یک هسته دروپال را یاد خواهید گرفت. می آموزید که چگونه دروپال را برای یک سایت نصب کنید یا بوسیله یک نصب دروپال و یک هسته واحد ، سایت های مختلفی اجرا کنید.
اسناد ارائه شده در بخش نصب و راه اندازی بیشتر به خط فرمان ، دستورات و کدها مرتبطهستند. برای فهم رابط کاربری دروپال میتوانید راهنماهای موجود پس از نصب دروپال را استفاده کنید.

اگر درک این اسناد و راهنماها برای شما مشکل است یا قبلا تجربه طراحی وب را نداشته اید ، برخی از شرکت های میزبانی وب سرویس های نصب دروپال با کلیک را بفروش میرسانند که برای راحتتر بودن میتوانید از آنها استفاده نمایید.
قبل از شروع به اولین نصب دروپال شما باید پیش نیازهای سیستمی دروپال را تامین کنید. بیشتر این نیاز ها توسط وب سرور که عموما در دروپال apache web server می باشد تامین می شود. اگر از هاست های اشتراکی (shared hosting) استفاده می کنید و خطای پیش نیازهای دروپال را مشاهده می نمایید، با مدیر سرور خود تماس گرفته و درخواست رفع مشکل دهید. اگر میخواهید شاهد این مشکلات نباشید بهتر است از سرویس های هاستینگ بهینه شده برای دروپال استفاده نمایید.
برای فهم اصطلاحات در دروپال ، صفحه واژه نامه اصطلاحات دروپالی را مشاهده کنید.

قبل از نصب و راه اندازی دروپال راهنمای توزیع های دروپال را مشاهده کنید. توزیع های دروپال شامل پروفایل های مختلف نصب و راه اندازی بهمراه افزونه های از پیش تعیین شده ای است که راه رسیدن به یک سایت مطلوب دروپالی را برای شما آسان می کنند.

اگر در حین نصب و راه اندازی با مشکلاتی روبرو شدید میتوانید به انجمن های پشتیبانی دروپال فارسی یا مستندات و مقالات عیب یابی دروپال مراجعه کنید.

منبع: drupalcms.ir

دروپال سیستم مدیریت محتوایی است که به شما بدون نیاز به دانستن زبان برنامه نویسی ، امکان ایجاد و مدیریت انواع مختلف وب سایت را می دهد. صفحات بعدی این مستندات شامل اطلاعاتی جامع از پروژه دروپال ، مفاهیم زیر مجموعه دروپال و تکنولوژی های دروپالی را در اختیار شما قرار می دهد.
اگر برای نصب دروپال نیاز به راهنمایی داشتید ، با استفاده از مستندات نصب و راه اندازی و راهنمای تخصصی که بصورت گام به گام در صفحات بعدی ارائه می شود قادر به نصب آسان دروپال خواهید بود.
برای کسب اطلاعات در مورد کتاب های دروپالی شما میتوانید بخش کتاب در سایت را مشاهده کنید.

منبع: drupalcms.ir

دانلود فایل های ترجمه دروپال

Drupal core


ProjectVersionDownloadsDate createdUp to date as of
Drupal core 5.23 Download (176.99 KB) 2011-Jun-30 2011-Jul-14
Drupal core 6.34 Download (547.02 KB) 2014-Nov-21 2014-Dec-12
Drupal core 7.34 Download (695.08 KB) 2014-Nov-21 2014-Dec-12
Drupal core 8.0.0-beta3 Download (391.8 KB) 2014-Nov-21 2014-Dec-13

هم اکنون میتوانید نسبت به دانلود دروپال نسخه 7.34 فارسی اقدام نمایید.
این نسخه کاملا فارسی ، دارای قابلیت هایی مناسب ایرانیان بوده و تاریخ شمسی ، عملیات نصب فارسی ، راهنمای فارسی و امکاناتی دیگر را داراست.

توضیحات انتشار:
چند آسیب پذیری امنیتی کوچک گزارش شده به دروپال در این نسخه رفع شده است. سایت ها باید پس از خواندن این یادداشت بلافاصله نسبت به ارتقاء اقدام کنند.

تغییرات نسبت به نسخه قبل:
تغییر چشم گیری که در این نسخه صورت گرفته است ، تغییر محدودیت رمز عبور در دروپال است. در این نسخه از دروپال انتخاب رمز وابسته به کاراکتر های انتخاب شده توسط کاربر128 تا 512 کاراکتر متغیر خواهد بود و همچنین اعتبار سنجی بر این اساس صورت میگیرد. در نسخه های قبلی در اعتبار سنجی فرم ها حداکثر تا 128 کاراکتر قابل نظارت و محدود بوده است.

قابلیت های جدید:
دقت کنید که ویژگی و قابلیت های جدید در نظر گرفته شده برای api های دروپال فقط در نسخه دروپال 8 پیاده سازی می گردند.

وضعیت بروزرسانی:
بروزرسانی به این نسخه اجباری نمی باشد چرا که هیچ مشکل شناخته شده ای در انتشار این نسخه وجود ندارد.
برای بروزرسانی نیازی به تغییر فایل های robots.txt , web.config , settings.php , .htaccss نمی باشد چرا که هیچ تغییراتی در این فایل ها صورت نگرفته است.

 

این ورژن توسط سایت drupalcms.ir منتظر شده است.

 

دانلود دروپال فارسی

در این نسخه یک سری آسیب پذیری های امنیتی رفع شده است. سایت ها باید این بروزرسانی را به سرعت برای امنیت بیشتر انجام دهند. هیچ تغییر دیگری در این نسخه صورت نگرفته است. دقت کنید که تغییراتی در فایل های htaccess. ، robots.txt و settings.php صورت نگرفته است بنابراین نیازی به جایگزین کردن آنها با این نسخه نمی باشد.

این ورژن توسط سایت drupalcms.ir منتظر شده است.

دانلود دروپال فارسی

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi