تمدید دامنه ir. تنها تحت بازه زمانی یکساله و پنج ساله قابل انجام است. تمدید دامنه های ir تنها در وب سایت ایرنیک انجام میشود و کلیه شرکت ها از جمله بهسازان هاست تمدید را از طریق دسترسی هایی که توسط این سایت داده شده است انجام میدهند. مدتی است که در بازه زمانی 23 الی 30 دقیقه بامداد جهت انجام عملیات فنی ثبت یا تمدید دامنه ir انجام نمیشود. بنابراین دقت داشته باشید که اگر در این بازه زمانی دامنه ir خود را تمدید کردید حتما روز بعد از تمدید شدن موفق آن مطمئن شوید. دامنه ir نهایتا می تواند 6 سال اعتبار داشته باشد و به همین دلیل امکان اینکه مثلا یک دامنه ir را دو بار 5 ساله تمدید کنید وجود ندارد. نهایتا می توانید یک دامنه را یکساله و بعد 5 ساله تمدید کنید که مجموع اعتبار آن به 6 سال برسد. حداقل 5 روز پیش از انقضای دامنه از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد که زمان تمدید دامنه شما فرارسیده است و شماره فاکتور و مشخصات تمدید برای شما ارسال خواهد شد و با پرداخت فاکتور صادر شده براحتی سرویس شما تمدید میگردد.

روشهای تمدید دامنه ir:


روش اول تمدید دامنه ir. از طریق منوی فاکتورها:

جهت تمدید دامنه در صورتی که فاکتور برای شما صادر شده است تنها کافیست وارد پنل کاربری خود شده و از منوی مالی زیر منوی صورتحساب ها را کلیک نمایید. در این صفحه لیست فاکتورهای شما نمایش داده شده و براحتی می توانید روی فاکتور خود کلیک کرده و مشخصات فاکتور تمدید دامنه خود را ببینید و بعد از اطمینان از درست بودن فاکتوری که قصد پرداخت آن و تمدید دامنه را دارید مراحل پرداخت و تمدید دامنه خود را طی نمایید.


روش دوم لینک مستقیم تمدید دامنه:

از طریق کلیک روی لینک تمدید مستقیم دامنه در صفحه جدید پس از وارد شدن به حساب کاربری خود لیست دامنه های خود را می توانید مشاهده نمایید.دامنه ای که میخوهید تمدید کنید را در لیست دامنه های موجود پیدا کنید و در زیر آن دوره زمانی مورد نظر خود برای تمدید دامنه را انتخاب کنید (دامنه های ir فقط یکساله و پنج ساله قابل تمدید هستند) و بعد دکمه "افزودن به کارت" زیر آنرا کلیک کنید. اطلاعات خرید در ستون سمت راست نمایش داده میشود. برای پرداخت دکمه "مشاهده کارت خرید" را کلیک کنید. در صفحه بعد پرداخت نهایی را کلیک کنید و در آخر پرداخت را انجام دهید تا دامنه شما تمدید شود.

تمدید دامنه

گاهی اتفاق می افتد که به دلایل فنی تمدید دامنه به صورت خودکار انجام نمیشود و باید از طریق ما این کار انجام شود. جهت اطمینان از اینکه دامنه با موفقیت تمدید شده و مشکلی پیش نیامده است 15 دقیقه بعد از تمدید حتما whois دامنه خود را چک کرده و تاریخ انقضای دامنه را ببینید که حتما بروز شده باشد و اگر تاریخ انقضا تغییر نکرده است از طریق ارسال تیکت به بخش پشتیبانی مشکل عدم تمدید دامنه خود را پیگیری نمایید.

مطالب زیر نیز می توانند برای شما مفید باشند:

آموزش تمدید دامنه

اگر فراموش کنم دامینم را قبل از انقضا تمدید کنم چقدر برای تمدید زمان خواهم داشت؟

آیا برای تمدید سرویس هاست و دامنه به من اطلاع داده می شود؟

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi