بهسازان هاست برای راحتی کار کاربران و خریداران خود سایت های آماده ای را طراحی و آماده کرده است که با توجه به نوع طراحی برای راه اندازی انواع وب سایت های شرکتی مناسب است. این سایت ها بر اساس جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و تحت استاندارد W3C کدنویسی و طراحی شده اند. از ویژگی های خوب این سایت ها قیمت بسیار مناسب، عدم استفاده از قالب های دزدی و کرک شده، قابلیت بروز رسانی، پشتیبانی یکساله رایگان تیم طراحی بهسازان هاست و ارائه جزوه آموزشی و آموزش کار با سایت می باشد.

قالب سایت های آماده:

طراحی قالب از سفر تا صد کدنویسی و طراحی توسط تیم طراحی سایت بهسازان هاست انجام شده است. طراحی قالب سایت تحت استاندارد W3C انجام شده تا سایت بهترین راندمان در مرورگرهای مختلف و موتورهای جستجو را داشته باشد. به مرور قالبهای جدید با موضوع های جدید و متنوع طراحی و برای استفاده در سایت اضافه میگردد.نمونه ای قالبهای موجود را در ادامه می توانید مشاهده نمایید.

قالب حمل و نقل

قیمت: 150,000 تومان

قالب حمل و نقل این قالب جوملا بسیار حرفه ای برای راه اندازی سایت شرکتهای حمل و نقل بسیار مناسب می باشد. قیمت: 150,000 تومان اطلاعات بیشتر نمونه سایت
قالب طبیعت

قیمت: 150,000 تومان

قالب طبیعت این قالب برای وب سایتهای فعال در زمینه طبیعت، محصولات طبیعی و حتی فعالیت های محیط زیست مناسب می باشد قیمت: 150,000 تومان اطلاعات بیشتر نمونه سایت
قالب صنعت

قیمت: 150,000 تومان

قالب صنعت این قالب جوملا بسیار حرفه ای برای راه اندازی سایت انواع شرکتهای صنعتی، بازرگانی و تجاری بسیار مناسب می باشد. قیمت: 150,000 تومان اطلاعات بیشتر نمونه سایت
قالب ایمنی و آتشنشانی

قیمت: 150,000 تومان

قالب ایمنی و آتشنشانیاین قالب حرفه ای جوملا برای راه اندازی وب سایت شرکتهای فعال در زمینه تجهیزات و خدمات ایمنی و آتشنشانی مناسب می باشد قیمت: 150,000 تومان اطلاعات بیشتر نمونه سایت

SEO سایتهای آماده:

به دلیل بکارگریری جدیدترین متدهای روز دنیا و استفاده از استاندارد های برنامه نویسی و طراحی سایت وب سایت شما بالاترین راندمان ممکن را در موتورهای جستجو خواهد داشت.

تکنولوژی طراحی سایت های آماده:

سایت های آماده براساس تکنولوژی سیستم مدیریت محتوای Joomla طراحی و بر بستر این نرم افزار قابل استفاده می باشند و براحتی از طریق کنترل پنل این نرم افزار می توانید سایت خود را بروز و مدیریت نمایید.

نصب، آماده سازی و پشتیبانی:

سایت های آماده مجهز به سیستم راه اندازی خودکار می باشند و براحتی با چند کلیک روی انواع هاست لینوکس و ویندوز نصب و راه اندازی می شوند و در صورتی که شما تمایل داشته باشید هم به صورت رایگان توسط تیم پشتیبانی برای شما نصب و فعال میگردند. پشتیبانی سایت های آماده یکسال به صورت رایگان بر عهده بهسازان هاست خواهد بود. پشتیبانی از طریق سیستم تیکتینگ پنل پشتیبانی، پشیبانی تلفنی و یا مراجعه حضوری اقدام نمایید.

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi