آموزش ارسال ایمیل انبوه از وردپرس

اگر می خواهید یک کسب و کار موفق ایجاد کنید ، قطعاً باید مدتی را به فکر استراتژی بازاریابی ایمیلی خود بگذارید. به هر حال ، در مورد فروش خدمات یا محصولات تهیه و گسترش لیست ایمیل مخاطبان بسیار مهم است.
در حالی که ارائه دهندگان بازاریابی از طریق ایمیل در خارج از کشور هیچ کمبودی ندارند ، حقیقت ساده این است که آنها با رشد لیست شما گران و گرانتر می شوند. اما امروز ما میخواهیم راهی را به شما معرفی کنیم تا هزینه های شما کاهش میابد.

اگر بگویم بازاریابی از طریق ایمیل ساده ، آسان و مقرون به صرفه است چه می کنید؟

با weMail آشنا شوید. weMail یک افزونه وردپرس است که به منظور ساده سازی بازاریابی از طریق ایمیل طراحی شده است و در مقاله امروز ، نگاهی خواهیم انداخت به ویژگی های آن ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده و دلیل استفاده از آن.

weMail چیست؟

وی میل

weMail یک افزونه بازاریابی از طریق ایمیل برای وردپرس است که به شما امکان می دهد تا در داشبورد وردپرس خود لیدها را جمع آوری کنید ، کمپین های ایمیل ارسال کنید و مشترکان خود را مدیریت کنید.

هدف اصلی این افزونه جلوگیری از هزینه های زیاد مرتبط با سیستم عامل های ایمیل مارکتینگ است که با رشد لیست شما گران می شوند.

weMail چگونه کار می کند؟

تنظیمات وی میل
weMail با ارائه دهندگان خدمات ارسال ایمیل مانند Sendgrid ، Mailgun ، Postmark و موارد مشابه ارتباط برقرار می کند تا به شما امکان ارسال کمپین های ایمیل معتبر را از داشبورد وردپرس خود بدهید.
پس از نصب افزونه ، باید برای یک حساب weMail ثبت نام کنید و سپس باید ارائه دهنده خدمات ارسالی ایمیل ارسالی خود را پیکربندی کنید.

weMail همچنین با یک سازنده الگوی داخلی تعبیه شده است که به لطف رابط کشیدن و رها کردن ، استفاده از آن آسان است. به راحتی می توانید متن ، تصاویر ، دکمه ها ، نمادهای دنباله دار اجتماعی و موارد دیگر را اضافه کنید.

weMail همچنین با تعدادی الگوی ایمیل از قبل طراحی شده ارائه می شود که می توانید از آنها به عنوان نقطه شروع کمپین یا خبرنامه خود استفاده کنید. weMail همراه با یک سازنده الگوی ایمیل داخلی است.


چرا از weMail استفاده کنیم؟

همانطور که قبلاً اشاره شد ، سیستم عامل های بازاریابی از طریق ایمیل مانند Aweber ، Mailchimp ، Constant Content ، ConvertKit و سایر موارد با توجه به تعداد مشترکان و ایمیل هایی که ماهانه ارسال می کنید از شما هزینه دریافت می کنند. این بدان معناست که هرچه لیست شما رشد می کند ، بیشتر و بیشتر برای سیستم عامل بازاریابی ایمیل خود ، اغلب صدها دلار در ماه ، هزینه خواهید کرد.

weMail ضمن ارائه همان ویژگی های معروف ترین سیستم عامل های بازاریابی از طریق ایمیل که در بالا ذکر شد ، قیمت شما را پایین نگه می دارد.

علاوه بر این با weMail نیازی به تغییر یک برگه جداگانه برای سیستم عامل بازاریابی ایمیل نیست ، زیرا همه چیز در داشبورد وردپرس شما اتفاق می افتد. به این ترتیب می توانید تجارت خود را از یک مکان مدیریت کرده و همه چیز را منظم و منظم نگه دارید.

ویژگی های اصلی weMail

بنابراین اکنون که دانستید weMail چیست و چرا باید از آن استفاده کنید ، بیایید نگاهی به ویژگی های اصلی آن بیندازیم.

سازگاری با وردپرس
weMail با یکپارچه سازی کامل وردپرس و ووکامرس ارائه می شود. برای مبتدیان ، می توانید انواع مختلفی از فرم را ایجاد کنید که می تواند به هر پست و صفحه شما اضافه شود.
همچنین می توانید افزونه را برای جمع آوری مشترکین هر زمان که سفارش جدیدی در فروشگاه WooCommerce شما قرار می گیرد ، هنگامی که شخصی در مورد سایت شما نظر می دهد یا شخصی برای وب سایت شما به عنوان کاربر ثبت نام می کند ، تنظیم کنید.

وی میل وردپرس

این افزونه یک کادر تأیید به صفحات پرداخت WooCommerce ، فرم های نظر و فرم ثبت نام کاربر اضافه می کند. می توانید پیام را سفارشی کنید و به آنها انگیزه ای برای ثبت نام بدهید. اگر کاربران بخواهند در لیست ایمیل شما ثبت نام کنند ، می توانند کادر را علامت بزنند و این افزونه به طور خودکار اطلاعات آنها را همگام سازی کرده و مشترک جدیدی را در لیستی که شما مشخص کرده اید ایجاد می کند. یا می توانید WP Users Sync را برای وارد کردن مشترکان ، ویراستاران ، سرپرستان و غیره فعال کنید.
مهمتر اینکه weMail ویژگی انتخاب دوگانه ای را ارائه می دهد. با استفاده از این گزینه ، ایمیل تأیید برای مشترکین جدید ارسال می شود تا ثبت نام آنها را تأیید کند. گرچه به طور خاص توسط GDPR مورد نیاز نیست ، انتخاب دوگانه همیشه ایده خوبی است. این یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از رضایت مشترک برای ارسال ایمیل به آنها است. weMail به شما امکان می دهد موضوع ایمیل و پیام را سفارشی کنید ، همچنین پس از تأیید مجدداً به یک صفحه خاص هدایت می شوید.

سازگاری با ووکامرس

در بالا ذکر کردیم که شما می توانید فرم انتخاب WooCommerce weMail را فعال کنید ، اما این افزونه نیز به زودی به طور کامل با WooCommerce ادغام می شود. به این ترتیب می توانید از همه گزینه های سفارشی سازی ایمیل و تجزیه و تحلیل قدرتمند ایمیل برای تبلیغات فروشگاهی خود استفاده کنید.

تیم weMail روی بسیاری از ویژگی های جدید کار می کند ، از جمله:

  1. ایمیل جدید مشتری "متشکرم"
  2. ایمیل های پیگیری درخواست بررسی
  3. تقسیم بندی پیشرفته و هدف قرار دادن مشتری براساس میزان سفارش و / یا دسته خرید

    فرم های ثبت نام

weMail چندین نوع فرم ثبت نام را ارائه می دهد:

  1. فرم های جاسازی شده ای که می توانند به هر پست ، صفحه یا منطقه ویجت در وب سایت شما اضافه شوند
  2. فرم های درون خطی که می توانند به پست ها و صفحات اضافه شوند
  3. فرم های معینی که می توانند برای نمایش خودکار یا با کلیک بر روی دکمه بر روی صفحه اصلی ، در صفحات خاص و یا در کنار سایت کلیک کنید
  4. فرم هایی را که می تواند تنظیم شود نشان داده می شود بعد از اینکه بازدید کننده ای درصد مشخصی را در صفحه اصلی ، در صفحات خاص یا در سمت پایین پیمایش کرد نشان داده شود

هر نوع فرم گزینه های سفارشی سازی گسترده ای دارد ، بنابراین می توانید به راحتی فرم ها را با سایر سایت خود مطابقت دهید. علاوه بر این ، هر نوع فرم دارای برگه تنظیمات خاص خود است. در این برگه ، می توانید زمان و هر چند وقت یکبار فرم را نمایش داده و همچنین اینکه فرم برای بازدیدکنندگانی که قبلاً آن را دیده اند پیکربندی کنید.

خیرنامه وی میل

همچنین می توانید محبوب ترین افزونه های فرم تماس را با weMail ادغام کنید. در حال حاضر ، لیست ادغام ها شامل Form 7, WP Forms, Gravity Forms, Caldera Forms, weForms و Ninja Forms است.

ایجاد کمپین

تا آنجا که کمپین ها پیش می روند ، می توانید کمپین های خبرنامه منظم و همچنین کمپین های خودکار را با گزینه های زمان بندی یا ارسال زمان دار ارسال کنید. می توانید هنگامی که شخصی به لیست اضافه می شود یا مشترک به بخشی اضافه می شود یک کمپین خودکار را شروع کنید.

کمپین وی میل

این افزونه دارای 102 الگوی از پیش طراحی شده است که می تواند به عنوان نقطه شروع کمپین شما استفاده شود. به عنوان مثال ، الگویی برای ایمیل رها شده در سبد خرید ، کمپین های خبرنامه ، کمپین های تایمر شمارش معکوس ، کمپین های فروش محصول ، کمپین های RSVP رویداد و موارد دیگر پیدا خواهید کرد.

ساخت کمپین وی میل

همچنین می توانید الگویی را از ابتدا بسازید و آن را برای استفاده بعدی ذخیره کنید. سازنده از یک رابط کشیدن و رها کردن استفاده می کند و بلوک هایی مانند تصاویر ، بلوک های متنی ، دکمه ها و موارد دیگر را اضافه می کند. هر بلوک را می توان به صورت جداگانه مدل سازی کرد تا برای تبلیغات شما ظاهر تجاری ایجاد کند.

ویرایش کمپین وی میل

تجزیه و تحلیل

از نظر تجزیه و تحلیل ، weMail به شما امکان می دهد به راحتی ببینید که چند مشترک دارید ، چند نفر اشتراک خود را لغو کرده اند و رشد لیست شما را با گذشت زمان دنبال می کنید.
هر کمپین دارای برگه مروری خاص خود است که در آن می توانید ببینید چند نفر آن را باز کرده اند و چه تعداد بر روی پیوند در ایمیل شما کلیک می کنند.
گزینه دیگر ارسال خلاصه روزانه به آدرس ایمیل شماست تا بتوانید بدون ورود به داشبورد وردپرس خود به راحتی وضعیت کمپین ها و لیست ها را ببینید.

مدیریت لیست ایمیل ها

weMail مدیریت لیست شما را آسان می کند. برای مبتدیان ، می توانید هر تعداد لیست که می خواهید ایجاد کنید و هر فرم را می توان برای اضافه کردن مشترکین به چندین لیست پیکربندی کرد. شما می توانید برای هر لیست بخش ایجاد کنید و همچنین مشترکین خود را بر اساس برچسب ها دسته بندی کنید.

وارد کردن لیست ایمیل خود به weMail آسان است ، شما گزینه هایی برای وارد کردن از Mailchimp ، Campaign Monitor ، Mailpoet یا از طریق فایل CSV دارید. از عملکرد weMail مطمئن نیستید؟ در داخل لیست ها ، ویژگی همگام سازی Mailchimp را دارید ، به شما امکان می دهد لیست Mailchimp خود را با هر لیست weMail همگام سازی کنید. هرگونه تغییر اشتراک در لیست Mailchimp در weMail نیز منعکس خواهد شد.

این به شما امکان می دهد کمپین های بازاریابی از طریق ایمیل بسیار هدفمند ایجاد کنید که منجر به نرخ باز بهتر و نرخ کلیک بالاتر شود. علاوه بر این ، weMail دارای ویژگی دو گزینه ای و ویژگی پاک کردن خودکار لیست بر اساس ایمیل های برگشتی است.

تیم ها

weMail به تیم ها نیز اجازه می دهد. برای فعال کردن دسترسی به تنظیمات weMail بر اساس نقش کاربر ، کافیست از گزینه داخلی استفاده کنید. این یک راه آسان برای دسترسی به تیم بازاریابی برای ایجاد خبرنامه ، تقسیم بندی مخاطبان و پیگیری گزارش ها است. همچنین می توانید مطابق با کمپین اجازه دسترسی دهید. بنابراین نویسندگان شما می توانند به کمپین وبلاگ شما دسترسی پیدا کنند ، اما به برنامه فروشگاه شما دسترسی ندارند.

سهولت استفاده

به طور کلی ، استفاده و راه اندازی افزونه وردپرس weMail آسان است. این افزونه همراه با یک جادوگر (Wizard) شروع به کار میکند که شما را در کل مراحل راه اندازی افزونه راهنمایی می کند. سازنده الگو از رابط کشیدن و رها کردن ، شبیه به هر افزونه صفحه ساز وردپرس و همچنین ویرایشگر جدید وردپرس استفاده می کند.

تنظیم فرم ها و سفارشی سازی آنها نیز آسان است و گزینه ها بسیار ساده و قابل توضیح هستند.

قیمت WeMail

افزونه وردپرس weMail را می توانید به صورت رایگان از مخزن رسمی وردپرس بارگیری کنید. شما تمام ویژگی های اصلی را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد ، با این حال ، این افزونه دارای یک نسخه پولی است که همه چیز را به صورت نامحدود و همچنین دسترسی به پشتیبانی با اولویت را ارائه می دهد. در حال حاضر ، weMail سه طرح مختلف ارائه می دهد.

Feature Factory - به شما امکان می دهد تا 3000 مشترک را مدیریت کنید و به شما امکان دسترسی به همه ویژگی های آنها را می دهد. با این حال ، شما فقط به 1 فرم از هر نوع فرم محدود هستید و می توانید از انتخاب محدودی از الگوهای ایمیل آنها استفاده کنید. این طرح رایگان است
Subscriber Factory - امکان مدیریت بین 3000 مشترک و نامحدود مشترک را برای شما فراهم می کند و شامل همه موارد از برنامه Feature Factory است ، به غیر از ویژگی های تقسیم بندی و برچسب گذاری ، ویژگی مدیریت زمان و لیست ایمیل های خلاصه انتخاب دوگانه. این طرح نیز رایگان است.
Premium Plan - به شما امکان دسترسی به همه ویژگی های Feature Factory و Subscriber Factory را می دهد. همچنین به شما امکان دسترسی به تمام الگوهای از پیش ساخته شده و امکان ایجاد فرم های نامحدود را می دهد. این طرح همچنین با دسترسی به پشتیبانی اولویت دار همراه است. قیمت گذاری برای 9000 مشترک از 9 دلار در ماه شروع می شود.

در حالی که قیمت گذاری weMail در مقایسه با سایر ارائه دهندگان بسیار مقرون به صرفه است ، به خاطر داشته باشید که شما باید برای یک سرویس ارسال ایمیل مانند Sendgrid ثبت نام کنید که هزینه خاص خود را خواهد داشت ، این بستگی به تعداد ایمیل در ماه شما برای ارسال دارد.

نتیجه گیری

اگر به دنبال گزینه ای مقرون به صرفه و آسان برای استفاده برای سیستم عامل های رایج ایمیل مارکتینگ هستید ، weMail گزینه بسیار خوبی برای کاوش است. سازنده ایمیل آنها دارای رابط کاربری آسان است و انواع مختلفی از فرم را ارائه می دهد که می تواند به شما در رشد لیست ایمیل شما کمک کند.

اگر تازه شروع به کار خود کرده اید و می خواهید هزینه های خود را تا حد ممکن پایین نگه دارید ، weMail گزینه خوبی است.

همه مواردی که در نظر گرفته شده ، weMail آنچه را که می گوید انجام می دهد: بازاریابی از طریق ایمیل را ساده و مقرون به صرفه می کند ، فارغ از اینکه در چه مرحله ای از تجارت و بازاریابی ایمیل خود قرار دارید. weMail برای شروع کار شما یک برنامه رایگان ارائه می دهد ، بنابراین حتما امتحان کنید. ثبت نام کنید ، تمام ویژگی های آن را کاوش کنید و نظر خود را با ما در میان بگذارید!

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi