Email Filters چیست؟ چگونه با Email Filters جلوی اسپم ها را بگیریم؟ چگونه Email Filters را تنظیم کنیم؟ سوالهایی هستند که در این مقاله به آنها پاسخ خواهیم گفت.

آموزش مسدود کردن اسپم در سی پنل

تنظیمات Email Filters دقیقا مشابه Global Email Filters است و تنها تفاوت Email Filters با Global Email Filters در انتخاب قوانین مسدود سازی برای یک حساب ایمیل است در حالی که در Global Email Filters تنظیمات مسدود سازی کلی بوده و شامل همه حسابهای ایمیل می شود.

برای استفاده از Email Filters وارد سی پنل شوید و روی دکمه Email Filters کلیک نمایید تا لیست ایمیل هایی که قبلا در سی پنل ساختید را مشاهده نمایید. روبروی هر حساب ایمیل دکمه ای به نام "Manage Filters" نوشته شده است که با کلیک روی آن وارد صفحه ای می شوید که اگر قبلا برای آن ایمیل مسدودسازی انجام داده باشید آن را مشاهده میکنید و می توانید آنرا ویرایش نمایید و در صورتی که بخواهید مسدودسازی جدیدی ایجاد نمایید روی دکمه "Create a New Filter" کلیک نمایید و در صفحه جدید مانند تصویر می توانید تنظمیات Email Filters را انجام دهید.

ابتدا اسم مسدود سازی را در Filter Name وارد نمایید.

در بخش Rules می توانید مشخص نمایید که کدام بخش ایمیل چک شود. این موارد شامل ارسال کننده، موضوع، گیرنده، متن ایمیل و ... است که به دلخواه خود می توانید آنرا انتخاب نمایید.

در بخش سوم که با عدد 3 مشخص شده است مشخص میکنید که تحت چه شرایطی کلمه مورد نظر چک شود یعنی در ایمیل باشد، در ایمیل نباشد، دقیقا مطابقت داشته باشد، با آن شروع شود، با آن تمام شود، با آن تمام نشود و ... .

در بخش چهارم که با عدد 4 مشخص شده است کلمه ای که مد نظر ماست تا بررسی گردد را بنویسید.

در بخش پنجم که با عدد 5 مشخص شده است عملی که قرار است انجام شود را مشخص میکنیم. مثلا Discard Message یعنی ایمیل برگشت بخورد، Redirect to Mail یعنی به ایمیلی که ما در پایین آن مشخص میکنیم ارسال شود و ... .

در پایان دکمه Create را کلیک کنید تا کار تمام شود.

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi