به زبان ساده با فعال کردن Encryption این امکان را فعال میسازید تا با استفاده از رمزی که شما میسازید ایمیل ها ارسال و دریافت شود و به این وسیله از دستبرد دزدها و هکر ها به ایمیل خود جلوگیری می نمایید.

Cpanel Email Encryption

در سی پنل به عنوان توضیحات Encryption نوشته شده است " GnuPG is a publicly available encryption scheme that uses the “public key” approach. With GnuPG, messages are encrypted using a “public key” however, they can only be decrypted by a “private key”, which is retained by the intended recipient of the message. " که به معنی GnuPG روش رمز گذاری عمومی است که با استفاده از یک “public key” و “private key” کار میکند و پیامی که با این روش رمز گذاری ارسال میگردد فقط در جایی که “private key” وجود داشته باشد قابل مشاهده است.

برای فعال کردن Encryption ابتدا وارد سی پنل شوید و در قسمت ایمیل ها روی گزینه Encryption کلیک نمایید. مانند تصویر برای فعال کردن Encryption و ساخت Key یا همان کلید رمز گزاری باید چند گزینه را تکمیل نماییم.

توضیح گزینه های Encryption:

Your Name: نام خود را وارد نمایید
Your Email: آدرس ایمیلی که می خواهید رمزگذاری شود را وارد نمایید.
Comment or Nickname: توضیحات یا اسم مستعاری که دوست دارید وارد نمایید.
Key Password: رمز مد نظر خود را وارد نمایید و دقت کنید که رمز حتما ترکیب حروف بزرگ و کوچک، اعداد و علائمی مثل * , $ , # , ... باشد.
Confirm Password: رمز را مجددا مانند بالا وارد نمایید.
Strength : مشخص میکند که رمزی که تعریف کردید چقدر در برابر هکر ها مقاوم است.
Expiration Date: تاریخ انقضا که اگر به صورت 1y  نوشته شود یعنی یکسال ، اگر به صورت 3w نوشته شود یعنی 3 هفته و اگر به صورت 5d نوشته شود یعنی 5 روز و اگر 0 نوشته شود یعنی هیچ زمان انقضایی وجود ندارد
Key Size: که باید انتخاب کنید 2048 یا 4096 باشد که هر چه عدد بزرگتری را انتخاب کنید قدرت رمزگذاری بیشتر خواهد بود.

در آخر روی Generate Key کلیک نمایید تا رمزگذاری ساخته شود.

همچنین در صورتی که قبلا رمزی را ساخته اید و در آرشیو خود دارید می توانید از طریق گزینه "Import Key" آنرا وارد سی پنل نمایید.

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi