Global Email Filters چیست؟ چگونه با Global Email Filters ایمیل های ناخواسته را مسدود کنیم؟ چه کارهایی با Global Email Filters می توان انجام داد سوالهایی هستند که در این مقاله به آنها پاسخ خواهیم داد.

Global Email Filters

در توضیحات خود سی پنل برای Global Email Filters نوشته شده است "Create and manage email filters for your main email account" برای ایمیل اصلی خود مسدود سازی هایی را بسازید و مدیریت نمایید. با استفاده از Global Email Filters می توانید یک پروتکل کلی برای ایمیل های خود تنظیم نمایید و مثلا تعیین نمایید که اگر در ایمیلی که برای شما ارسال میگردد کلمه offer به معنی پیشنهاد که معمولا در ایمیل های تبلیغاتی نوشته می شود وجود داشت این ایمیل برگشت بخورد یا به یک ایمیل دیگری که شمار مشخص میکنید ارسال شود و یا با پیامی که شما مشخص میکنید برگشت بخورد و ... .

برای استفاده از Global Email Filters ابتدا در سی پنل روی گزینه Global Email Filters کلیک نماید تا در صفحه جدید لیست کل مسدود سازی هایی که قبلا ایجاد شده است را مشاهده نمایید و برای ایجاد مسدود سازی جدید روی دکمه Create a new filter کلیک نمایید تا در صفحه جدید مانند تصویر بالا بتوانید لیست خود را ایجاد نمایید.

ابتدا اسم مسدود سازی را در وارد نمایید.

در بخش Rules می توانید مشخص نمایید که کدام بخش ایمیل چک شود. این موارد شامل ارسال کننده، موضوع، گیرنده، متن ایمیل و ... است که به دلخواه خود می توانید آنرا انتخاب نمایید.

در بخش سوم که با عدد 3 مشخص شده است مشخص میکنید که تحت چه شرایطی کلمه مورد نظر چک شود یعنی در ایمیل باشد، در ایمیل نباشد، دقیقا مطابقت داشته باشد، با آن شروع شود، با آن تمام شود، با آن تمام نشود و ... .

در بخش چهارم که با عدد 4 مشخص شده است کلمه ای که مد نظر ماست تا بررسی گردد را بنویسید.

در بخش پنجم که با عدد 5 مشخص شده است عملی که قرار است انجام شود را مشخص میکنیم. مثلا Discard Message یعنی ایمیل برگشت بخورد، Redirect to Mail یعنی به ایمیلی که ما در پایین آن مشخص میکنیم ارسال شود و ... .

در پایان دکمه Create را کلیک کنید تا کار تمام شود.

 

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi