دانلود وردپرس

وردپرس ورژن 5.5.3 خود را منتشر کرد. این ورژن به نام Betty  و بر اساس نام موزیسین جاز معروف Betty Carter انتخاب شده است. برای دانلود مستقیم آخرین ورژن وردپرس فارسی و انگلیسی می توانید از لینک های زیر اقدام نمایید. وردپرس یکی از محبوب ترین نرم افزارهای مدیریت محتوا در جهان است که به زبان فارسی هم ترجمه شده است. این نرم افزار مدیریت محتوا به لطف قالب ها و افزونه های بسیار زیادی که برای آن طراحی شده است امکانات بسیار وسیعی را برای طراحی انواع سایت شخصی، شرکتی و حتی فروشگاه اینترنتی در اختیار شما قرار میدهد.

به لطف بروز رسانی های سریع شرکت توسعه دهنده این نرم افزار امروزه وردپرس از امنیت خوبی برخوردار است. افزونه های امنیتی زیادی هم برای وردپرس طراحی شده که به افزایش امنیت وردپرس کمک میکنند.


جهت دانلود وردپرس فارسی از لینک زیر اقدام نمایید.

ورژن وردپرس زبان وردپرس لینک دانلود
5.5.3 وردپرس فارسی zip

جهت دانلود وردپرس انگلیسی از لینک زیر اقدام نمایید.

ورژن وردپرس زبان وردپرس لینک دانلود
5.5.3 وردپرس انگلیسی zipلینک های دانلود وردپرس انگلیسی از وب سایت رسمی وردپرس و لینک دانلود وردپرس فارسی از سایت رسمی پشتیبان فارسی وردپرس wp-persian می باشد و لینک ها کاملا معتبر میباشند.

حداقل نیازمندیهای وردپرس:

پیشنهاد میشود از سرور هایی با حداقل ورژن PHP 7.2 ، MYSQL ورژن 5.6 و MariaDB ورژن 10 یا بالاتر استفاده گردد.

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi