آموزش دانلود وردپرس فارسی و انگلیسی از منابع اصلی

در این مقاله قصد داریم مظمئن ترین راه برای دانلود وردپرس فارسی و انگلیسی را به شما آموزش دهیم. همانطور که میدانید وردپرس به صورت رسمی متعلق به وب سایت wordpress.org است و براحتی می توانید از این وب سایت آخرین ورژن منتشر شده را دانلود نمایید ولی برای وردپرس فارسی چه سایتی مناسب است؟ برای دریافت اطلاعات کامل و دقیق دراره سایت رسمی وردپرس فارسی این مقاله را دنبال کنید.

متاسفانه امروزه سایت های زیادی هستند که به محض معروف شدن یک چیز سریعا خود را به عنوان مرجع رسمی آن معرفی میکنند. افرادی که بجز کپی کاری و دزدیدن از دیگران کار دیگری انجام نمیدهند و حاضر نیستند برای پیشرفت خود زحمت بکشند. بسیاری از این سایت ها نیز اهداف شومی در سر دارند و با قرار دادن کدهای نفوذی و ابزارهای هکری سایت هایی که با آن ورژن ار وردپرس راه اندازی میشوند را ابزار سوء استفاده قرار میدهند.

کار اصلی یک مدیر وب سایت در قدم اول حفظ امنیت سایت خود است. پس برای شروع همیشه از مراجع رسمی وردپرس خود را دانلود نمایید. در این مقاله مراجع رمسی را به شما معرفی میکنیم تا دیگر سراغ سایت های متفرقه نروید و بنای سایت خود را اشتباه نگذارید.

سایت رسمی وردپرس wordpress.org است و ترجمه رسمی زبان فارسی آن هم https://translate.wordpress.org/locale/fa است. شما می توانید یا وردپرس اورجینال را از سایت اصلی دانلود کنید و بعد زبان فارسی ان را فعال کنید و یا اینکه می توانید وردپرس فارسی شده را از ابتدا نصب نمایید.

download wordpress persian translate

در ادامه جزئیات بیشتر را توضیح خواهیم داد.

برای دانلود وردپرس فارسی و انگلیسی 4 راه وجود دارد:


1) لینک زیر که ما همیشه لینک معتبر دانلود رسمی آخرین ورژن وردپرس را در آن قرار میدهیم و فایل ها مستقیما از خود سایت های اصلی دانلود میشوند:

دانلود وردپرس نسخه های فارسی و انگلیسی


2) دانلود وردپرس انگلیسی از لینک زیر:

https://wordpress.org/download

download-wordpress-english

3) اگر وردپرس انگلیسی را نصب کرده اید و میخواهید زبان فارسی را به سایت خود اضافه کنید افزونه فارسی ساز وردپرس wp-persian را از لینک زیر دانلود نمایید:

https://wordpress.org/plugins/wp-persian

download wordpress persian plugin
4) دانلود وردپرس فارسی پک کامل از لینک زیر:

http://wp-persian.com/download

download wordpress wp persian

در آخر تاکید میکنیم که بجز سایت های اصلی از هیچ سایت دیگری وردپرس را دانلود نکنید. امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi