افزونه وردپرس BoldGrid Easy SEO

افزونه وردپرس BoldGrid Easy SEO یک راهکار سریع و ساده برای بهبود سئوی سایت وردپرسی شما است. BoldGrid Easy SEO به شما کمک میکند مطلب بهتری را منتشر کنید و یک مطلب خوب مطمئنا سئوی بهتری را برای سایت شما به ارمغان می آورد و کمک میکند در رتبه های بالاتری در موتورهای جستجو قرار بگیرید. BoldGrid Easy SEO به صورت آنلاین متن شما را آنالیز میکند و توصیه هایی برای بهتر شدن متن از نظر سئو ارائه میدهد.

BoldGrid Easy SEO تا کنون بیش از 10 هزار بار نصب فعال شده است و دارای امتیاز 5 ستاره در سایت وردپرس است. براحتی یک کلمه کلیدی یا یک جمله را هدف قرار میدهد و به شما پیشنهاد میکند چه کارهایی انجام دهید تا سئوی این مطلب بهبود پیدا کند. مهم نیست شما چه سطح دانشی از سئو دارید و تنها کافیست به BoldGrid Easy SEO اعتماد کنید و پیشنهاد هایی که به شما میدهد را اجرا نمایید.


بخش های اصلی که BoldGrid Easy SEO در سایت شما بررسی میکند شامل چه مواردی است؟


میزان کافی کلمه کلیدی در متن باشد

کلمه کلیدی را بررسی میکند که به تعداد کافی و در جای مناسب از متن قرار گرفته باشد.


عنوان صفحه و توضیحات

با استفاده از ادیتور عنوان و توضیحات صفحه به بهبود رتبه صفحه شما در موتورهای جستجو کمک میکند. همچنین BoldGrid Easy SEO مطمئن میشود که کلمه کلیدی شما در این بخشها استفاده شده باشد.


تگ های Header و متن

BoldGrid Easy SEO تگ های هدر و متن شما را آنالیز میکند و توصیه هایی به شما میدهد.


تگ ALT عکس ها را بررسی میکند

BoldGrid Easy SEO عکسهای شما را بررسی میکند تا مطمئن شود که برای هر عکس ALT درستی نوشته شده باشد.


آنالیز طول متن

تعداد کاراکترهایی که در متن نوشته استفاده میشود بسیار مهم است. هر چه کلمه کلیدی به میزان مناسبی در متن استفاده شده باشد در سئو تاثیر بهتری دارد. BoldGrid Easy SEO متن شما را از نظر تعداد دفعات استفاده شدن از کلمه کلیدی بررسی میکند و هر گاه به نقطه ایده آل رسیدید به شما اعلام میکند.


Index شدن در موتورهای جستجو

BoldGrid Easy SEO این قابلیت را دارد که شما انتخاب نمایید که مطلب درج شده در موتورهای جستجو Index شود یا خیر. شما می توانید قابلیت No-Index را برای مطلب خود فعال نمایید.


لینکهای Follow/No Follow

BoldGrid Easy SEO لینکهایی که در مطلب نوشته شده است را بررسی میکند و می تواند به شما کمک کند که لینکها از قابلیت Follow یا No Follow استفاده نمایند. همانطور که میدانید استفاده زیاد از قابلیت Follow میتواند به سئوی سایت شما صدمه بزند.


آدرس های Canonical 

برای جلوگیری از تاثیر منفی وجود دو مطلب مشابه در سایت بشدت استفاده از قابلیت Canonical پیشنهاد میشود. BoldGrid Easy SEO مطمئن میشود که Canonical برای هر مطاب فعال باشد.

BoldGrid Easy SEO

BoldGrid Easy SEO

BoldGrid Easy SEO


حداقل نیازمندیها:

PHP 5.3 یا بیشتر

وردپرس 4.4 یا بالاتر

کلام آخر:

BoldGrid Easy SEO یکی از بهترین افزونه های وردپرس در زمینه سئو در بازار بوده و تا کنون توانسته رضایت بسیاری را جلب نماید. اگر میخواهید مطالبی که مینویسید بهترین بازخورد را داشته و براحتی در رتبه های بالای جستجو قرار بگیرد من استفاده از افزونه BoldGrid Easy SEO را به شما پیشنهاد میکنم.

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi