Address Importer چیست؟ چگونه در سی پنل Address Importer را تنظیم کنیم؟ چگونه فایل های Address Importer را آپلود کنیم؟ سوالهایی هستند که در این مقاله به آنها پاسخ داده می شود.

نمونه فایل های Address Importer

در سی پنل به عنوان توضیحات Address Importer نوشته شده است: " This feature allows you to use 2 types of files to create multiple email address or email forwarders for your account simultaneously. You may use Excel spreadsheet files (.xls) or a comma-separated values sheet, aka CSV file (.csv) to import the data. A CSV file is a plain text file that has been given a .csv extension. " و بمعنی آنست که با استفاده از Address Importer می توانید لیست ایمیل ها و لیست ایمیل فوروارد خود را با استفاده از فایل های با پسوندهای csv یا xls برای ایمپورت در سی پنل استفاده نمایید.

نمونه فایل های Address Importer

کاربرد اصلی Address Importer برای شرکتهایی که تعداد کارمندان زیادی داشته و قصد دارند تا بر اساس لیستی که از قبل تهیه شده ایمیل های خود را ایجاد نمایند یا برای ایمیل های خود فورواردر ایجاد نمایند استفاده می شود.

با استفاده از لینک هایی زیر می توانید دو نوع فایل با پسند CSV و XLS را دانلود و مانند نمونه لیست خود را ایجاد نمایید. برای افزودن لیست ایمیل ها باید در ستون اول آدرس ایمیل، در ستون دوم رمز ایمیل و در ستون سوم حجم ایمیل نوشته شود. برای ایمیل فوروارد در ستون اول آدرس ایمیل و در ستون دوم نیز آدرسی که تمایل دارید تا ایمیل به آن فوروارد شود را یادداشت نمایید.

نمونه لیست ایمپورت ایمیل ها:

دانلود نمونه با فرمت CSV برای ایمپورت ایمیلها

دانلود نمونه با فرمت XLS برای ایمپورت ایمیلها

نمونه لیست ایمپورت ایمیل فوروارد:

دانلود نمونه با فرمت CSV برای فوروارد ایمیلها

دانلود نمونه با فرمت XLS برای فوروارد ایمیلها

آموزش ساخت Email Import:

انتخاب جدا کننده

پس از اینکه لیست مورد نظر خود را ساختید وارد سی پنل شوید و روی گزینه "Address Importer" کلیک کنید. در صفحه جدید در صورتی که می خوهید لیست ایمیل ها را وارد نمایید گزینه "E-mail Accounts " را انتخاب نمایید و در صورتی که قصد دارید لیست ایمیل فوروارد را آپلود نمایید گزینه "Forwarders" را انتخاب نمایید. روی دکمه Browse کلیک کنید و لیست خود را انتخاب نمایید. زمانی که فایل انتخاب شد مرحله سومی ظاهر میگردد و باید نوع جداکننده خود را انتخاب نمایید. در صورتی که فایل مانند نمونه از نوع CSV باشد گزینه اول (Comma) را انتخاب نمایید و در پایین روی Next کلیک کنید. در صورتی که فایل پیوست مانند نمونه از نوع XLS باشد انتخابی ظاهر نمی شود و فقط روی Next کلیک کنید.

تنظیم Address Importer

در صفحه جدید لیست مطالب نوشته شده زیر هر ستون ظاهر میگردد که بالای هر کدام لیستی وجود دارد که باید مشخص نمایید هر کدام چه چیزی هستند. لیست انتخابی اول را Email ، لیست دوم را Password انتخاب نمایید تا ستون سوم به صورت خودکار به عنوان حجم ایمیل انتخاب شود که البته در صفحه نمایش داده نمی شود. در پایین نیز دامنه ای که قصد دارید تا این ایمیل ها برای آن انتخاب شود را انتخاب کنید و روی Next کلیک کنید.

تایید Address Importer

در صفحه بعد نیز مانند تصویر لیست ایمیل ها، رمز هر ایمیل و حجم هر ایمیل برای مرور نهایی نمایش داده می شود که با کلیک روی Finish ایمیل ها ساخته شده و کار تمام می شود.

آموزش ساخت Forward Import:

مراحل Address Importer برای فوروارد نیز مشابه بالا بوده با این تفاوت که در لیست انتخابی فقط دو گزینه Source و Target وجود دارد که Source برای ایمیل مبدا  و Target برای ایمیلی است که قرار است ایمیل ها به آن فوروارد شوند.

 

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi