آیا من می توانم هر تعداد ایمیلی که خواستم ارسال کنم؟ محدودیت تعداد ایمیل چند تا است؟ در صورت ارسال بیشتر ایمیل چه اتفاقی می افتد؟ سوالهایی هستند در این مقاله پاسخ داده خواهند شد.

اگر هاست خود را از بهسازان هاست خریداری کرده اید همه کاربران بدون استثناء محدویت ارسال ایمیل در ساعت دارند و این محدودیت 80 ایمیل در ساعت است. این محدودیت برای هر اکانت ایمیل است نه هر یوزر هاست و مثلا در صورتی که شما روی هاست خود 3 حساب ایمیل داشته باشید هر کدام در ساعت 80 ایمیل و در مجموع این سه حساب می توانند در ساعت 240 ایمیل ارسال کنند. در صورتی که تعداد ارسال ایمیل بیشتر از این مقدار شود ایمیل های ارسالی با پیامی که به شما یادآوری میکند محدودیت ارسال ایمیل شما پر شده است برگشت خواهد خورد. پیام به این شکل خواهد بود:

Domain example.com has exceeded the max emails per hour 

این محدودیت به دلیل جلوگیری از درج آی پی سرور یا آدرس ایمیل شما در لیست اسپمر های بین المللی است و در صورتی که هر کدام در لیست اسپم قرار بگیرند همه ایمیل ها برگشت خورده و ارسال نخواهند شد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی اختصاصی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان هاست جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که دارای مجوز فعالیت به شماره 1/3/402389از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

سی پنل

دیتاسنتر لیزوب

آنلاین نیک

بانک سامان

بانک ملت

نماد اعتماد
logo-samandehi