Git™ Version Control در سی پنل ابزار جدیدی است که به وسیله آن می توانید یک یا چند انباری (repository) برای خود ایجاد و یا آنها را مدیریت نمایید. در سی پنل در توضیح این قابلیت نوشته شده است: "The Git™ Version Control feature allows you to easily host Git repositories on your cPanel account. You can use Git to maintain any set of files (for example, a website's files and assets, a software development project, or simple text files)."

Git™ Version Control به شما این امکان را میدهد تا انبار های GIT را روی حساب سی پنل خود ایجاد، حذف، مدیریت یا تجمیع نمایید. با استفاده از GIT شما می توانید ست های فایل را نگهداری کرده و تغییرات آنها را از طریق ادیتورهای چندگانه را پیگیری نمایید. با استفاده از Git می توانید ست های فایل ها (مانند فایل ها و دارایی های یک وب سایت، پروژه توسعه یک نرم افزار، و حتی یکسری فایل های ساده متن) را مدیریت نمایید.

در صورتی که دسترسی به Shell برای شما فعال باشد می توانید به کنسول دستورها دسترسی داشته باشید و در صورتی که به Shell دسترسی ندارید تنها می توانید از طریق ابزار موجود در سی پنل انبارها (repositories) را ایجاد، حذف و یا تجمیع (clone) نمایید.

برای ایجاد یک انباری Git ابتدا وارد سی پنل شوید، گزینه "Git™ Version Control" را پیدا کرده و روی آن کلیک نمایید. در صفحه جدید روی دکمه "Create" کلیک نمایید.

در صفحه جدید چند کادر جدید باز می شود.

Clone URL:

در این بخش آدرس دانلود انباری (repository) را وارد نمایید تا سی پنل بتواند دانلود را از این آدرس انجام دهد.

Repository Path:

در این کادر یک اسم دلخواه وارد نمایید تا پوشه ای برای پروژه ایجاد شود. دقت نمایید نام این پوشه باید با حروف انگلیسی ساده بوده و از بکار بردن کاراکتر های \ * | " ' < > & @ ` $ { } [ ] ( ) ; ? : = % # خودداری نمایید. دقت کنید که وقتی یک انباری را یجاد کردید نباید بعدا آن پوشه را پاک کنید و یا فایل های داخل آنرا تغییر دهید چون این کار باعث خراب شدن و از کار افتادن انباری می شود.

Repository Name:

در این بخش نامی دلخواه و مرتبط برای پروژه خود انتخاب نمایید و وارد کنید تا در لیست Git ها برای شما نمایش دهد و بتوانید براحتی آنرا پیدا نمایید.

در آخر روی "Create" کلیک کنید تا پروژه Git شما ایجاد شود.

دقت داشته باشید که پوشه های زیر پوشه های ممنوعه هستند و نباید در این پوشه ها Git را ایجاد، حذف و یا تغییر دهید:

.cpanel
.trash
etc
mail
ssl
tmp
logs
.cphorde
spamassassin
.htpasswds
var
cgi-bin
.ssh
perl5
access-logs

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi