کد تخفیف نوروزی فروش هاست بهسازان هاست

سی پنل محیطی است که به شما امکان مدیریت فضای میزبانی سایت شما را میدهد. یعنی شما می توانید در این محیط فایلهای خود را بارگذاری یا ویرایش کنید. برای خود ایمیل بسازید، اکانت ftp ایجاد کنید، دیتابیس بسازید، میزان مصرف منابع خود را ببینید، دامنه اضافه کنید و ... که در مقالات بعدی به کلیه این امکانات اشاره خواهیم کرد.

به صورت متداول چهار نوع کنترل پنل با اقبال بیشتری نسبت به بقیه در بازار وجود دارد: 1) محبوب ترین کنترل پنل سی پنل 2) دایرکت ادمین 3) پلسک 4) وب سایت پنل

سی پنل و دایرکت ادمین برای هاست های لینوکس و پلسک و وب سایت پنل برای هاستهای ویندوزی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند.

متاسفانه کنترل پنل سی پنل به دلیل تحریم ها رابطه خوبی با کاربران ایرانی ندارد و در صورتی که افراد این شرکت متوجه وجود دامنه ir. شوند دستور حذف اکانت مربوط به را میدهند و باید به یاد داشته باشید که هیچ وقت به پشتیبانی سی پنل دسترسی به هاستتون ندید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان هاست جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که دارای پروانه ارائه خدمات ارتباطی ثابت ( SERVCO ) با شماره 32-95-100 در سطح کشور به نمایندگی از TSTONLINE، مجوز فعالیت به شماره 1/3/402389 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عضو نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد 2 ستاره اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

نماد اعتماد
logo-samandehi