معرفی بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

در این مقاله قصد داریم بهترین افزونه های امنیتی وردپرس را که نصب آنها برای افزایش امنیت وردپرس و جلوگیری از هک شدن وردپرس توصیه شده است را در این مقاله معرفی کنیم. این افزونه های امنیتی در 3 دسته قرار میگیرند: افزونه های امنیتی هسته وردپرس که بسیار مهم هستند، افزونه های امنیتی فرم های وردپرس و در آخر افزونه های امنیتی عکس های وردپرس که در ادامه به توضیح هر کدام خواهیم پرداخت.


افزونه های امنیتی هسته وردپرس


Wordfence Security – Firewall & Malware Scan

سازنده: Wordfence 

wordfence

توضیحات سازنده: Wordfence یکی از بهترین نرم افزارهای امنیتی رایگان وردپرس است که دارای قابلیت فایروال، اسکنر و آنتی ویروس، مانیتور زنده آدرسهای آلوده و مشکوک و خزنده های سایت است. Wordfence تنها افزونه ای است که امکان تایید و تعمیر فایل های هسته وردپرس، قالب و افزونه های وردپرس را نیز دارد. قابلیت جدیدی که در Wordfence اضافه شده است امکان استفاده از آن در حالت مولتی سایت است.


All In One WP Security & Firewall

سازنده: Tips and Tricks HQ, Peter Petreski, Ruhul, Ivy

all-in-one

توضیحات سازنده: وردپرس به خودی خود امنیت خوبی دارد با این حال می توان با ابزارهای مناسب و تکنیک هایی این امنیت را افزایش داد تا خیال شما از بابت امنیت سایت وردپرس آسوده گردد. این افزونه به دست متخصصان امنیتی نوشته شده است و کار با آن بسیار ساده است. این افزونه با بررسی آسیب پذیری ها و پیدا کردن راه حل رفع باگ ها ریسک آسیب پذیری امنیتی سایت را کاهش میدهد.

WebDefender Security – Protection & GDPR

سازنده: CobWeb Security Ltd.

webdefender

توضیحات سازنده: WebDefender توسط تیمی خبره در زمینه امنیت طراحی شده است. از جمله ویژگی ها آن می توان به محافظت هوشند در برابر حملات هکری، آنتی اسپم، اسکنر ویروس، دیتابیس برنامه های مخرب، Adware، Spyware، لینک های اسپم، حذف کننده داخلی برنامه های مخرب، چک کننده امنیت هاست وردپرس، ابزارهای GDRP، حملات رباتی Brute Force و فایروال هوشمند اشاره کرد.iThemes Security

سازنده: Renowned theme

itheme

توضیحات سازنده: افزونه iThemes Security یکی از قوی ترین افزونه های امنیتی وردپرس است که توسط شرکت طراحی قالب Renowned طراحی شده است. با بیش از 20 روش مختلف به افزایش امنیت سایت شما کمک میکند. امکان اسکن برنامه های مخرب، لاگین دو مرحله ای برای جلوگیری از حملات مخرب به بخش مدیریت وردپرس، سینک قالب و افزونه ها برای بررسی تغییرات سایت، امکان حفاظت از سایت در برابر حملات Brute Force که به جلوگیری از قطع شدن سایت کمک میکند.


Cerber Security, Antispam & Malware Scan

سازنده: Gregory

cerber

توضیحات سازنده: دفاع از وردپرس در برابر حملات هکرها، اسپم، تروجان ها و برنامه های مخرب کار این افزونه است. تغییر مسیر حملات ddos از طریق محدود کردن تعداد لاگین ها مجاز به وردپرس، حملات، حملات XML-RPC   REST API یکی از ویژگی های این افزونه است. امکان قرار دادن آی پی بازدید کننده در لیست سیاه باعث جلوگیری از دسترسی هکرها میشود. ردگیری کارهای انجام شده روی سایت و کاربران سایت و آگاه سازی مدیر سایت از طریق ایمیل از دیگر قابلیت های این افزونه است. با استفاده از هسته activates Cerber antispam قابلیت Captcha یا همان کد امنیتی جلوی حملات رباتی برای حمله به ثبت نام، فرم ها و بخش کامنت وردپرس را میگیرد. افزایش امنیت وردپرس با اضافه کردن یکسری از الگوریتم های امنیتی باعث افزایش امنیت وردپرس میشود. اسکنر برنامه های مخرب، بررسی سازگاری افزونه ها و مانیتور فایل ها از دیگر قابلیت های افزونه Cerber Security است.


BulletProof Security

سازنده: AITpro Website Security

bullet-proof

توضیحات سازنده: افزونه AITpro یک محافظ امنیتی سایت وردپرسی است. افزونه امنیتی AITpro محافظی غیرقابل نفوذ در برابر انواع حملات هکری XSS, RFI, CRLF, CSRF, Base64، کد نفوذی و تزریق SQL است. با یک کلیک کدهای امنیتی به htaceess. اضافه میکند. امکان حفظ امنیت wp-config.php, bb-config.php, php.ini, php5.ini, install.php  و readme.html را از طریق کدهای htaccess. دارد.


Google Authenticator by miniOrange

سازنده: MiniOnepage

google authentication

توضیحات سازنده: لاگین 2 مرحله ای به بخش ادمین وردپرس به صورت قابل توجهی با عث افزایش امنیت وردپرس و جلوگیری از دسترسی هکرها به بخش مدیریت وردپرس میشود. Google Authenticator – Two Factor Authentication (2FA) این قابلیت را به سایت شما میدهد. از ویژگی های این افزونه میتوان به امکان دلخواه کردن برای چند کاربر، فعال کردن روی گوشی های هوشمند و بیش از 15 روش مختلف تایید هویت دوم نام برد.

Blackhole for Bad Bots

سازنده: Jeff Starr

blackhole

توضیحات سازنده: یک سیاه چاله برای ربات های بد روی سایت خود بسازید. Blackhole یک لینک مخفی در صفحه های سایت شما ایجاد میکند. با اضافه کردن کدی در فایل robots.txt خود از دسترسی رباتهای مخرب به سایت خود جلوگیری میکند. رباتهایی که از دستور فایل robots.txt تبعیت نکرده و لینک داخل سایت شما را دنبال کننده در تله ای که برای آنها ترتیب دیده شده است می افتند. رباتهایی که به این تله بیافتند مسدود شده و دیگر قادر نخواهند بود به سایت شما دسترسی پیدا کنند.


Look-See Security Scanner

سازنده: Blobfolio, LLC

look-see

توضیحات سازنده: افزونه Look-See Security Scanner یکی از بهترین افزونه هایی است که کار پیدا کردن  فایل های برجا مانده توسط هکر روی هاست را در سایت های وردپرسی هک شده بر عهده دارد. Look-See ابزار جستجوی چندگانه ای را برای این هدف دارد: بررسی و تایید هویت فایل های هسته وردپرس، جستجوی پوشه wp-admin برای پیدا کردن فایل های مشکوک، جستجوی فایل های موجود در پوشه wp-includes برای پیدا کردن فایل های مشکوک، جستجوی wp-content/uploads/ برای پیدا کردن اسکریپت های php مخفی.


Sucuri Security

سازنده: Sucuri

sucuri

توضیحات سازنده: افزونه وردپرس Sucuri کار مانیتور تغییرات، تایید تغییرات، ایمن سازی وردپرس، شناسایی برنامه های مخرب، اسپمر و سایر آلودگی ها است. Sucuri این امکان را به مدیر سایت میدهد تا به بخش مدیریت افزونه بدون لاگین به حساب Sucuri وارد شوید. امکاناتی مثل حذف فایل های Cache و دسترسی به گزارش های روزانه از طریق پیشخوان وردپرس ابزارهای خوبی برای کمک به مدیر سایت هستند.


Jetpack

سازنده: Jetpack

jetpack

توضیحات سازنده: نسخه پرمیموم Jetpack شامل اسکن امنیتی روزانه و خودکار و دستی کل سایت است. Jetpack به شما این امکان را میدهد تا در برابر تهدید های امنیتی متداول همچون حملات DDOS که برای اسیب رساندن به سایت شما از سرورهای متعددی استفاده میکنند جلوگیری نمایید. Jetpack به شما این امکان را میدهد تا به صورت دلخواه مشخص نمایید که کدام افزونه ها به صورت خودکار بروز رسانی شوند. Jetpack به شما این امکان را میدهد تا از حمله های رباتی در بخش ثبت نام، ورود کاربران، فرم های سایت و کامنت های وردپرس جلوگیری نمایید.

BoldGrid Backup

سازنده: BoldGrid

boldgrid

توضیحات سازنده: BoldGrid ابزاری است که می توانید براحتی به صورت خودکار از سایت خود بک آپ بگیرید و یا بک آپ سایت خود را ریستور نمایید. BoldGrid امکان بروز رسانی خودکار افزونه ها را دارد و قبل از آپدیت افزونه از سایت بک آپ میگیرد.


افزونه های امنیت فرم های وردپرس


Caldera Forms – More Than Contact Forms

سازنده: Caldera Labs

caldera

توضیحات سازنده: Caldera یک فرمساز حرفه ای وردپرس است که انواع فرم های واکنشگرا را برای وردپرس میسازد. امکان ساخت فرم با ابزارهای کشیدن و رها کردنی کار طراحی فرمها را بسیار راحت کرده است. کار با Caldera  بسیار راحت است و کاربران مبتدی و حرفه ای براحتی با آن کار میکنند. این فرمساز ابزارهای خوبی برای جلوگیری از حملات رباتی به سایت شما دارد و با خیال راحت میتوانید هر تعداد فرم که لازم دارید در سایت خود قرار دهید.


افزونه های امنیت عکس

Secure Image Protection

سازنده: ArtistScope

secure-image

توضیحات سازنده: افزونه امنیتی Secure Image Protection عکس های شما را به صورت رمزنگاری شده در سایت شما وارد میکند و با همه مروگرها و سیستم عامل ها سازگار است. براحتی نصب میگردد و عکسهای پستهای شما را با رمزنگاری امن میکند.

بسیار خوشحال خواهیم شد اگر سوال یا نظر خود در مورد این مقاله را از طریق بخش نظرها با ما درمیان بگذارید.
با بهسازان هاست بهینه جانی شوید.

معرفی بهترین افزونه های امنیتی وردپرس - 5.0 از 5 از میانگین 1 رای

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان هاست جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که دارای پروانه ارائه خدمات ارتباطی ثابت ( SERVCO ) با شماره 32-95-100 در سطح کشور به نمایندگی از TSTONLINE، مجوز فعالیت به شماره 1/3/402389 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عضو نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد 2 ستاره اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

نماد اعتماد
logo-samandehi