هاست وردپرس

هاست وردپرس

در این مقاله یاد خواهید گرفت که حملات brute force و Spam چیست و چگونه جلوی حملات brute force و Spam که روی وب سایت شما انجام می شود را بگیرد.

حمله brute force چیست؟

امروزه اکثر وب سایت ها دارای این قابلیت هستند که مدیر سایت با استفاده از یوزر نیم و پسورد خود وارد بخش مدیریت سایت شده و آنرا بروز نماید. گاهی اوقات برخی افراد سعی میکنند با استفاده از روش های متعددی به وب سایت حمله کرده و با وارد کردن یوزر نیم و پسورد های مختلف وارد بخش مدیریت شوند که به این کار حملات brute force یا brute forcing گفته می شود.

توقف حملات brute force

اگر وب سایت شما تحت حمله brute force قرار گرفته است گاهی اوقات می توانید نرم افزارهایی روی سایتتان نصب نمایید که این حملات را متوقف نماید. برای وب سایت های جوملا و وردپرس گزینه های مناسبی وجود دارد. برای وب سایتهای جوملا از پلاگین "Max Failed Login Attempts" و برای وردپرس از "Limit Login Attempts" استفاده نمایید.

توقف حملات Spam

برخی از وب سایتها دارای قابلیت درج کامنت هستند و برخی سعی در سوء استفاده از این قابلیت دارند و با استفاده از نرم افزارهایی صدها کامنت که معمولا حاوی تبلیغات وب سایتها است را در این کامنتها درج میکنند.

راه حل رفع این مشکل فعال کردن کلمه امنیتی یا همان Captcha روی سایت است که تا زمانی که این کلمه امنیتی درج نشده باشد کامنت ثبت نمی شود.

در صورتی که سایت شما امکان نصب پلاگین ندارد پیشنهاد می شود مقاله آموزش پیدا کردن یوزرهای مزاحم روی سرور را مطالعه نمایید.

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi