سوالهای متداول

Calendars and Contacts تنظیماتی است که در سی پنل انجام میدهید و مشخصات اطلاعات اتصال به CalDAV و CardDAV را دیافت می نمایید.

در سی پنل به عنوان توضیحات Calendars and Contacts  نوشته شده است " To access your calendars and contacts on your personal devices, you need to configure your client to connect to CalDAV for calendars and CardDAV for contacts. " و این یعنی برای دسترسی به تقویم و لیست تماس ها از طریق دستگاه های شخصی خود لازم است تا دستگاه خود را برای اتصال به تقویم برای CalDAV و برای اتصال به لیست تماس ها برای CardDAV تنظیم نمایید.

در قسمت Manual Settings می توانید آدرس سرور، یوزر نیم و ... را مشاهده نموده در این بخش به دو صورت اتصال امن SSL و اتصال غیر امن Non-SSL/TLS اطلاعات لازم ارائه شده است که با استفاده از این مشخصات می توانید دستگاه کلاینت را تنظیم نمایید.

برخی نرم افزارها امکان شناسایی مستقیم تقویم و لیست تماس ها را ندارند و باید به صورت جداگانه آدرس CalDAV و CardDAV را به آنها داد. در قسمت "Direct URLs for Calendars and Contacts" آدرس  Calendar ، Address Book ، Shared Address Book به صورت جداگانه و به دو صورت اتصال امن SSL و اتصال غیر امن Non-SSL/TLS نمایش داده شده است که به دلخواه می توانید از هر یک استفاده نمایید.

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان هاست جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که دارای مجوز فعالیت به شماره 1/3/402389از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

logo-samandehi