چگونه ایمیل ها را روی Outlook تنظیم کنیم مهمترین سوالی است که وقتی برای اولین بار می خواهید از Microsoft Outlook استفاده نمایید برای هر کسی ایجاد می شود.

مراحل زیر را به ترتیب و مانند تصویر انجام دهید تا براحتی ایمیل خود را به Outlook اضافه نمایید و با آن ایمیل دریافت یا ارسال نمایید.

1) برای شروع ابتدا Microsoft Outlook را باز نمایید.

2) روی منوی File در بالا و سمت چپ کلیک نمایید.

3) در صفحه جدید روی دکمه Add Account کلیک نمایید.

4) در صفحه جدید روی دکمه Manual setup or additional server types کلیک کنید و در پایین روی Next کلیک کنید.

5) در صفحه جدید روی دکمه POP or IMAP کلیک کنید و در پایین روی Next کلیک کنید.

6) در صفحه جدید باید هر ردیف را با دقت کامل نمایید:

Your Name : مشخص میکند که وقتی ایمیلی ارسال میکنید چه اسمی به عنوان صاحب ایمیل نمایش داده شود پس این گزینه دلخواه است.

Email Address: آدرس ایمیل را باید به صورت کامل وارد نمایید مثلا اگر آدرس ایمیل شما این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  است باید این ایمیل را به صورت کامل وارد نمایید.

Account Type : گزینه pop3 را انتخاب نمایید.

Incoming Mail Server : در صورتی که مثلا دامنه شما xyz.com است باید بنویسید mail.xyz.com نوشته شود. یعنی قبل از آدرس دامنه .mail بنویسید.

Outgoing Mail Server : دقیقا شبیه incoming در صورتی که مثلا دامین شما xyz.com است باید بنویسید mail.xyz.com نوشته شود. یعنی قبل از آدرس دامنه .mail بنویسید.

User Name : همان آدرس کامل ایمیل هست باید کامل نوشته شود مثلا: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید .

Password : باید رمزی که در هاست در زمان ساخت ایمیل برای ایمیل در سی پنل انتخاب کردید را وارد نمایید.

هیچ تغییر دیگری در تنظیمات ایجاد نکنید و روی Next و Finish کلیک کنید تا Outlook یکبار تنظیمات را چک کند و یک ایمیل تستی هم برای شما ارسال کند تا از صحت کار کرد Outlook مطمئن شوید.

دقت نمایید در 99% موارد این تنظیمات کافی است ولی گاهی اوقات برخی از سرویس دهنده های اینترنت مانند شرکت شاتل تنظیم خاصی را برای پورت ارسال ایمیل در نظر میگیرند و باید به جای پورت 25 از پورت 26 برای ارسال ایمیل استفاده کرد. برای آموزش تغییر پورت 25 به 26 اینجا کلیک نمایید.

 

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi