برای اینکه بدانید چگونه از وب میل استفاده نمایید باید ابتدا در سی پنل خود ایمیل بسازید و بعد از طریق وب میل ایمیل های خود را مشاهده نمایید. آموزش ساخت ایمیل در سی پنل را اینجا مشاهده نمایید . فرض کنید آدرس دامنه سایت شما domain.com است و قصد دارید تا وراد وبمیل شوید، برای این کار در آدرس بار مرورگر خود آدرس domian.com/webmail را تایپ نمایید تا صفحه ورود به ایمیل نمایش داده شود.

صفحه ورود به وبمیل

در این صفحه آدرس ایمیل را به صورت کامل و رمز آنرا وارد نمایید تا صفحه انتخاب سرویس وب میل نمایش داده شود. در صورتی که هاست خود را از بهسازان هاست خریده باشید در این صفحه سه سیستم Horde , Roundcube و Squirellmail وجود دارد که شما می توانید هر کدام را که دوست دارید انتخاب نمایید و با آن از ایمیل های خود استفاده نمایید. سیستم Roundcube از نظر زیبایی و امکانات پیشرفته تر از دو سیستم دیگر بوده و تجربه خوبی را در اختیار شما قرار میدهد.

انتخاب سه سیستم ایمیل وبمیل

هر کدام از این سیستم ها تنظیماتی دارند که با استفاده از دکمه Setting که در بالا و سمت راست صفحه وجود دارد می تواند به شما برای تنظیم های ایمیل مانند: انتخاب زبان فارسی یا انگلیسی، اسم ارسال کننده، امضای ایمیل، تنظیمات حذف ایمیل ها و ... کمک کند.

صفحه داخلی Roundcube

در صفحه سفید وسط صفحه می توانید لیست ایمیل ها را مشاهده نمایید و با دو کلیک روی هر ایمیل می توانید متن آنرا مشاهده نمایید در بخش تنظیمات می توانید طوری تنظیم نمایید که با کلیک روی هر ایمیل متن آن در پایین نمایش داده شود.

برای ارسال ایمیل هم روی دکمه Compose در بالا و سمت چپ کلیک کنید تا صفحه ارسال نمایش داده شود و بتوانید ایمیل خود را ارسال نمایید.

برای ارسال ایمیل هم روبروی گزینه To آدرس ایمیل گیرنده را وارد نمایید و در صفحه خالی سفید وسط صفحه هم متن ایمیل را وارد نمایید و در صورتی که فایلی باید پیوست کنید روی دکمه Attach a file کلیک کنید تا فایل خود را انتخاب نمایید.

در آخر روی دکمه Send کلیک کنید تا ایمیل ارسال شود.

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi