اکانت web disk در سی پنل به شما این امکان را میدهد تا فایلهای روی هاست خود را از طریق رابط های مختلف (مانند کامپیوتر، تلفن همراه یا نرم افزارهای اختصاصی) مدیریت نمایید.

cpanel web disk

حساب اصلی Web Disk:

این گزینه با نام " Main Web Disk Account" مشخص شده است و به صورت پیش فرض سی پنل یک حساب اصلی برای web disk ایجاد کرده و پوشه Home را به آن متصل میکند. این حساب قابل حذف شدن نیست و برای اینکه شما حساب خودتان را ایجاد نمایید باید از طریق گزینه "Create an Additional Web Disk Account" یک حساب ایجاد نمایید.

ایجاد حساب Web Disk:

1) ابتدا یک یوزر نیم به دلخواه زیر username وارد کنید.

2) آدرس دامنه رو انتخاب کنید.

3) رمز عبور را وارد کنید (رمز باید ترکیب حروف کوچک و بزرگ و اعداد باشه تا امنیت لازم رو داشته باشه).

4) در خط بعد دوباره رمز رو وارد کنید.

5) زیر گزینه Directory باید پوشه ای رو به عنوان پوشه web disk انتخاب کنید.

6) زیر گزینه permissions دو گزینه وجود داره: Read-Write که به کاربر امکان دیدن و ویرایش فیال ها رو میده و گزینه Read-only که به کاربر فقط اجازه دیدن فیال ها رو میده.

7) Enable Digest Authentication برای ویندوز ویستا، سون، ویندوز 8 و ویندوز 10 باید فعال بشه تا بتونید از طریق این ویندوزها به وب دیسک وصل بشید. در صورتی که روی هاستتون ssl داشته باشید می تونید روی پورت 2078 اتصال داشته باشید و نیازی به فعال کردن Enable Digest Authentication نیست.

8) در آخر روی Create کلیک کنید.

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که نماینده شرکت لایزر (دارای پروانه ارائه خدمات ارتباطی ثابت با شماره 25-94-100)، عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد 2 ستاره اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi