508 Resource Limit Is Reached

ارور 508 Resource Limit Is Reached در هاست زمانی نمایش داده می شود که مصرف منابع شما در هاست بیشتر از میزان تعریف شده باشد و کلودلینوکس در سی پنل جلوی ادامه مصرف منابع شما را میگیرد. این منابع می تواند مصرف سی پی یو، رم، تعداد هسته های سی پی یو و ... باشد و تا زمانی که بازه زمانی مشخص شده یک یا دو دقیقه ای سپری شود 508 Resource Limit Is Reached را نمایش میدهد.

ارور 508 Resource Limit Is Reached

508 Resource Limit Is Reached تنها در سی پنل هایی که به سیستم عامل Cloud Linux مجهز باشند نمایش داده میشود.

دلایل زیادی برای ایجاد 508 Resource Limit Is Reached وجود دارد که سعی میکنیم در ادامه رایج ترین دلایل ممکن را معرفی نماییم:

1) مصرف به دلیل بازدید زیاد سایت:

بازدید سایت شما به صورت ناگهانی افزایش پیدا میکند که میتواند به دلیل تبلیغات، حمله رباتی، خرید بازدید مجازی، حمله DDOS و ... باشد و این ارور تا زمانی که بازدید ها ادامه داشته باشد نمایش داده خواهد شد.

2) مصرف بالا به دلیل عدم عملکرد صحیح اسکریپتهای موجود روی سایت:

در بیشتر موارد وجود کدنویسی ضعیف در یک افزونه، قالب یا کدنویسی اشتباه و ارور در بخشی از سایت باعث مصرف بیش از حد منابع میشود و هر بار که سایت نمایش داده میشود این مشکل باعث میشود سایت درست کار نکرده و منابعی بیشتر از حالت عادی را مصرف نماید.

3) عدم همخوانی ورژن PHP با اسکریپت استفاده شده:

این مورد یکی از مهم ترین موارد موجود است. برای مثال وردپرس های جدید با ورژن 5.6 PHP و پایین تر اصلا خوب کار نمیکنند ولی وقتی ورژن PHP به 7 و بالاتر ارتقا داده می شود سرعت به شکل عجیبی بهبود پیدا کرده و مصرف منابع هم کاملا از بین میرود. در صورتی که از بهسازان هاست سرویس هاست وردپرس را خریداری کرده باشید خواهید دید که ورژن php روی 7 و حتی بالاتر تنظیم شده است که باعث عملکرد عالی سایت وردپرسی شما میگردد.

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi