هاست ابری مدیریت شده چیست

هاست ابری(Cloud Hosting) خدمت جدیدی از بهسازان هاست می باشد که به کاربران خود به صورت میزبانی هاست اشتراکی ارائه میدهد. مطمئنا تا کنون اسم هاست ابری زیاد به گوش شما خورده است و تبلیغات زیادی درباره آن دیده اید. بهسازان هاست جزو اولین شرکت های ارائه دهنده هاست ابری مدیریت شده در قالب هاست اشتراکی در ایران می باشد که توانسته یک محیط کاملا ساده و در عین حال حرفه ای را برای کاربران خود فراهم نماید تا هم از مزایای هاست ابری و هم مزایای هاست اشتراکی به سادگی و بدون نیاز به داشتن اطلاعات درباره میدریت هاست ابری استفاده نمایند. ما در یک شبکه بسیار پچییده ابری فضایی را برای ایجاد هاست اشتراکی ایجاد کرده ایم که شما می توانید با استفاده از کنترل پنل Cpanel هاست و سایت خود را مدیریت نمایید.

مدت زمانی است که شرکت های هاستینگ بین المللی اقدام به فروش هاست اشتراکی بر بستر ابری می نمایند و خوشبختانه در ایران نیز با سرمایه گذاری ها و توسعه شبکه زیر ساخت این امکان فراهم شده است تا ما نیز بتوانیم در میهن عزیزمان ایران اقدام به راه اندازی هاستینگ ابری نماییم.

هاست ابری مدیریت شده به زبان ساده:

هاست ابری نسل جدید میزبانی وب می باشد و در آن با استفاده از تکنولوژی های جدید مجازی سازی اطلاعات شما در آن واحد بر روی چندین سرور نگهداری میشود تا در صورتی که یکی از این سرور ها به هر دلیلی دچار مشکل فنی شد سایر سرورهای متصل کار پردازش و مدیریت اطلاعات را بر عهده بگیرند.

ما در بهسازان هاست با تکیه بر دانش بالا و تلاش های شبانه روزی تیم فنی خود توانستیم بستری بسیار مناسب را برای میزبانی از سایت های شما کاربران گرامی فراهم نماییم. در هاست ابری مدیریت شده همه تجهیزات و نرم افزارها به گونه ای طراحی شده اند که شما به راحتی بتوانید همانند هاست های سنتی از نرم ازفزارهای مدیریت هاست (سی پنل) برای مدیریت سایت خود استفاده نمایید و در عین حال از مزایای هاست ابری نیز استفاده نمایید.

هاست ابری مدیریت شده (Managed Cloud Hosting) چه مزایایی دارد؟

1. امکان مدیریت هاست بدون نیاز به دانش فنی هاست ابری

در هاست ابری مدیریت شده شما هیچ نیازی به داشتن دانش فنی مدیریت هاست ابری نخواهید داشت. ما همه امکانات لازم را در اختیار شما قرار داده ایم تا شما براحتی با استفاده از سی پنل به مدیریت سایت و هاست خود بپردازید. سایت را آپلود کنید، ایمیل بسازید، دیتابیس بسازید و سایت خود را ویرایش کنید. فضایی که در اختیار شما قرار گرفته است کاملا مدیریت شده و آماده استفاده یک کاربر عادی می باشد. تیم فنی بهسازان هاست با صرف صدها نفر ساعت همه امکانات لازم را برای شما فراهم کرده است تا شما براحتی بتوانید هم از مزایای هاست ابری و هم محیط سی پنل نهایت استفاده را ببرید.

2. افزایش راندمان و سرعت سایت ها

افزایش راندمان و سرعت سایت ها در هاست ابری

در هاست ابری سرور ها با استفاده از قابلیت Load balancing میزان فشار سایت ها را بین خود تقسیم کرده و به نوعی تعادل در پردازش اطلاعات در می آیند. اینکار باعث میشود هیچ گاه یک سرور زیر بار قرار نگیرد و همیشه سایت شما منابع لازم برای پردازش را خواهد داشت. این امر باعث میشود سایت ها هیچ گاه کند نشده و همیشه منابع لازم برای کار کردن را در اختیار داشته باشند.

3. افزایش چشمگیر آپتایم سایت شما

افزایش چشمگیر آپتایم سایت شما در هاست ابری

هاست ابری به دلیل اینکه هیچ گاه قطع نمیشود و همیشه در دسترس است آپتایم سایت شما را بهبود میبخشد. در هاست ابری دیگر خبری از سوختن هارد، سی پی یو و رم نیست. به دلیل اینکه یک شبکه منسجم تشکیل شده از صدها هارد، رم و سی پی یو در آن واحد در حال پردازش اطلاعات سایت شما می باشند و هر گاه مشکل فنی برای هر کدام از این تجهیزات ایجاد شود سایر تجهیزات فعال کار پردازش را ادامه میدهند دیگر چیزی به نام قطع شدن سرور وجود نخواهد داشت.

4. امکان ارتقای تجهیزات بدون ایجاد قطعی در خدمات رسانی

امکان ارتقای تجهیزات بدون ایجاد قطعی در خدمات رسانی در هاست ابری

در هاست ابری به دلیل اینکه چندین شبکه موازی از تجهیزات در حال خدمات رسانی به سایت شما می باشند ما در دیتاسنتر ابری بهسازان هاست براحتی می توانیم تجهیزات فنی خود را بدون نیاز به قطع شدن چند ساعته سرورها بروز کرده و ارتقا دهیم.

5. امنیت 3 لایه بالای شبکه هاست ابری

امنیت 3 لایه بالای شبکه هاست ابری

دیتاسنتر ابری بهسازان هاست متشکل از فایروال 3 لایه (نرم افزاری و سخت افزاری) می باشد که به حفظ امنیت سایت شما کمک بسیار زیادی مینماید. این فایروال ها در 3 لایه سرور، دیتاسنتر و زیرساخت فعال بوده و انواع حملات کوچک و بزرگ را دفع مینمایند. تیم قنی بهسازان هاست تنظیمات این فایروال ها را به گونه ای انجام داده است که کوچکترین نفوذ ها یا حملات سنگین همچون DDOS را شناسایی و دفع نمایید.

6. افزایش امنیت فیزیکی

با توجه به گستردگی و عدم تمرکز ذخیره اطلاعات بر روی یک سرور یا یک دیتاسنتر چنانچه به هر دلیلی یک دیتاسنتر با مشکلی در پردازش اطلاعات مواجه شود شبکه هوشمند ابری بهسازان هاست اطلاعات را از سایر سرورها و دیتاسنتر های خود فراخوانی مینماید و این به افزایش چشمگیر امنیت فیزیکی اطلاعات کمک شایانی می نماید.

7. گستردگی جغرافیایی و ارائه نزدیکترین مرکز داده به شما

با توجه به اینکه هاست ابری بهسازان هاست در چندین دیتاسنتر در نقاط مختلف ایران میزبانی میگردد ما این امکان را فراهم آورده ایم که اطلاعات همیشه از نزدیکترین دیتاسنتر به شما فراخوانی گردد که این باعث افزایش چشمگیر سرعت دسترسی به سایت شما میگردد. برای مثال اگر بازدید کننده سایت شما در استان خراسان شمالی می باشد بجای خواندن اطلاعات از دیتاسنتر تهران اطلاعات را از دیتاسنتر مشهد دریافت مینماید که این کاهش فاصله بر سرعت سایت و در نتیجه در بهبود سئو تاثیر بسزایی خواهد داشت.

8. عدم مشکل تحریم

با توجه به اینکه هاست ابری بهسازان هاست در بستر شبکه ایران راه اندازی شده است دیگر خطر تحریم ها و ایجاد مشکل توسط دیتاسنترهای بین المللی سایت های مشتریان را تهدید نمیکند. دفعات زیادی دیتاسنترهای بین المللی برای وجود سایت های با زمینه های خاص ایرانی ما را تهدید به غیرفعال کردن سرور های شرکت کرده بودند که اکنون این مشکل با وجود هاست ابری ایران کاملا برطرف شده است و دیگر نگرانی بابت این مشکل نخواهیم داشت.

9. عدم تاثیر گذاری اختلالات اینترنتی بر عملکرد سایت ها

عدم تاثیر گذاری اختلالات اینترنتی بر عملکرد سایت ها

به دلیل میزبانی سایت شما در ایران و اتصال همزمان اینترنت ملی و بین المللی به شبکه ابری هیچ گاه اختلالی در نمایش سایت شما حتی در صورت بسته شدن اینترنت بین المللی رخ نخواهد داد. شبکه اختصاصی هاست ابری ما به گونه ای طراحی شده است که بازدید کنندگان ایرانی با سرعتی در حدود 80 مگابیت بر ثانیه به سایت ها دسترسی خواهند داشت که این اتفاقی بزرگ در بین شرکت های میزبانی در ایران می باشد.

همچنین ساختار شبکه هاست ابری ما در آن واحد از چندین دیتاسنتر برای تهیه پهنای باند استفاده مینماید و در صورتی که به احتمال خیلی کم یک دیتاسنتر با مشکل پهنای باند مواجه گردد به صورت خودکار پهنای باند سایت ها از دیتاسنتر دیگر تامین شده و شبکه به فعالیت خود ادامه میدهد.

معایب هاست ابری مدیریریت شده چیست؟

در هاست ابری مدیریت شده به دلیل اینکه ما همه تمهیدات لازم را اندیشیده ایم و شما هیچ نیازی به مدیریت تکنیکی هاست ابری ندارید هیچ معایبی را نمیتوان برای آن برشمرد. همه تست ها و پیش بینی های لازم پیش از راه اندازی سایت ها بر روی آن انجام شده و پس از اطمینان صد در صد از صحت عملکرد شبکه ابری سایت ها به شبکه منتقل شده اند و در حال حاضر بیش از 7000 سایت در حال استفاده از این سرویس می باشند.

سوالهای متداول:

سوال: تفاوت هاست ابری و سنتی در چیست؟

پاسخ: هاست ابری در یک شبکه منسجم و متشکل از صدها هارد، سی پی یو و رم به صورت همزمان پردازش میگردد ولی هاست سنتی بر روی یک سرور با تعداد مشخصی هارد، رم و سی پی یو پردازش میگردد و چنانچه به هر دلیلی این سرور دچار نقص فنی شود سایت های آن سرور از کار می افتد ولی در هاست ابری چنانچه هر کدام از صدها سخت افزار آن دچار نقص فنی شود سایر سخت افزارها کار پردازش را ادامه خواهند داد.

سوال: آیا برای وبمسترها تفاوتی در کار با هاست ابری نسبت به هاست سنتی وجود دارد؟

پاسخ: خیر. وب مستر هیچ تفاوتی در تنظیمات هاست مشاهده نکرده و همانند هاست های سنتی با هاست ابری نیز کار میکند.

سوال: آیا هاست ابری باعث بهبود سئو میشود؟

پاسخ: بله. هاست ابری به دلیل داشتن آپتایم و سرعت بالاتر باعث بهبود عملکر سایت ها و در نتیجه سئو سایت ها میشود.

سوال: آیا در هاست ابری همانند هاست سنتی می توان وردپرس و جوملا روی هاست نصب کرد؟

پاسخ: بله. در نصب و استفاده از وردپرس و جوملا هیچ تفاوتی با هاست سنتی وجود ندارد و شما می توانید براحتی سایت های خود را با وردپرس و جوملا راه اندازی نمایید.

سوال: کنترل پنل هاست ابری چیست؟

در هاست ابری از بهترین کنترل پنل دنیا یعنی سی پنل اورجینال استفاده میگردد.

کلام آخر:

در بهسازان هاست همه سعی ما بر این است که آخرین تکنولوژی روز دنیا را در اختیار کاربران خود قرار داده و همیشه محیطی فراهم آوریم که مشتریان ما کمترین دغدغه برای مدیریت سایت های خود داشته باشند و تنها به بهبود تجارت و کسب و کار خود بیاندیشند.

با استفاده از هاست ابری مدیریت شده بهسازان هاست با خیال راحت کسب و کار خود را راه اندازی کنید و توسعه دهید. با بهسازان هاست بهینه جهانی شوید.

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi