برای تغییر dns مطابق معمول توجه داشته باشید که کلا سیستم دامین های ir با بقیه فرق میکند. برای تغییر dns دامین های بین المللی وارد کنترل پنل کاربری خود در سایت بهسازان هاست شوید و از منوی "دامنه ها" گزینه "دامنه های من" را کلیک نمایید. در لیست دامین ها روی دامین خود کلیک کرده و در سمت چپ روی گزینه "مدیریت NameServer" کلیک نمایید. در صفحه جدید می توانید در هر خط یک نیم سرور را که شرکت هاستینگ شما در اختیار شما قرار داده است را وارد نمایید و در آخر ذخیره نمایید.

تغییر dns دامنه های بین المللی و ملی

برای دامین های ir در صورتی که با شناسه نیک هندل ما دامین ثبت شده است باید از داخل پنل کاربری در سایت ما و از منوی ارسال تیکت پشتیبانی به بخش پشتیبانی درخواست دهید تا تغییرات برای شما اعمال شود و در صورتی که دامنه با نیک هندل خود شما ثبت شده است باید ابتدا وارد پنل کاربری خود در سایت www.nic.ir شوید و از منوی "دامنه های من" لیست دامین های خود را مشاهده نمایید و بعد روی دامین خود کلیک کرده و در پایین صفحه روی گرینه "تغییر نام کارگزار" کلیک نماید.

ویرایش کارگزاری

در صفحه جدید مشخصات نیم سرور ها را وارد نمایید و حتما توجه نمایید باید پاسخ سوال امنیتی که موقع ساخت شناسه در سایت nic.ir وارد کردید را بنویسید تا تغییر dns انجام شود و در صورتی که این پاسخ امنیتی را یادداشت نکنید تغییر اعمال نمی شود.

تغییر dns دامنه ir

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان هاست جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که دارای مجوز فعالیت به شماره 1/3/402389از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

logo-samandehi