معرفی دامنه .com

پسوند com محبوب ترین و متداول ترین پسوند ثبت دامنه در جهان است. بیشترین تعداد ثبت دامنه با این پسوند انجام شده است. com مخفف commercial بوده و اصولا باید توسط شرکتها مورد استفاده قرار بگیرد ولی امروزه حتی سایت های شخصی هم از این پسوند برای ثبت دامنه خود استفاده میکنند.

طول دامنه های com می تواند حداقل 1 کاراکتر و حداکثر 63 کاراکتر باشد. دامنه غیر فارسی می تواند فقط شامل حروف a-z , اعداد 0 - 9 و خط تیره - (بین دو حرف و نه ابتدا یا انتهای آدرس دامنه) می تواند باشد.

پسوند دامنه com برای ثبت دامنه های با حروف فارسی نیز مورد استفاده قرار میگیرد. شرایط ثبت دامنه فارسی را در مقاله  راهنمای ثبت دامنه فارسی مطالعه نمایید.

شرایط امکانات
1 تا 10 سال طول دوره ثبت
1 تا 10 سال طول دوره تمدید
دارد امکان انتقال
دارد مخفی کردن اطلاعات ثبت کننده
دارد قفل انتقال
دارد ثبت چند دامنه با هم
دارد تغییر dns

چه کسی می تواند دامنه com را ثبت کند؟

همه افراد می توانند دامنه com را ثبت کنند و هیچ محدودیتی وجود ندارد.


چه زمانی می توان دامنه را تمدید کرد؟

در هر زمانی که شما بخوهید می توانید دامنه خود را تمدید کنید و حتما نباید نزدیک به زمان انقضا این کار را انجام دهید. معمولا 7 روز قبل از زمان انقضای دامنه سیستم ما به صورت خودکار برای شما فاکتور صادر میکند و می توانید با پرداخت فاکتور دامنه خود را تمدید کنید.

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که نماینده شرکت لایزر (دارای پروانه ارائه خدمات ارتباطی ثابت با شماره 25-94-100)، عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد 2 ستاره اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi