تیم طراحی وب سایت بهسازان هاست از سال 1387 به صورت حرفه ای و به صورت موازی با خدمات میزبانی وب راه اندازی گردید.

در این سالها ده ها وب سایت طراحی و راه اندازی گردید و با گذشت زمان این ایده شروع به عملی شدن گردید که قالبهایی نیز به صورت جداگانه طراحی گردد تا کاربران بتوانند با هزینه کمتر و با سرعت بیشتر بتوانند وب سایت خود را مطابق الگوی از پیش طراحی شده راه اندازی نمایند. لذا پروژه قالبهای اختصاصی بهسازان هاست به مرور و با بررسی های کارشناسی شروع و در سال 96 به صورت عملی به اجرا درآمد. این پروژه در 3 فاز اجرا میگردد که فاز اول قالبهای جوملا، فاز دوم قالبهای وردپرس و فاز سوم قالبهای فروشگاهی خواهد بود.

به دلیل اینکه شرکت ما خدمات میزبانی وب نیز ارائه میدهد با وجود نرم افزارها و تدابیر امنیتی شدیدی که روی سرور ها اعمال می گردد باز هم بعضی از سایت ها مورد حملات هکری قرار میگرفتند و با بررسی ها بعمل آمده مشخص شد سایتهای متفرقه ای وجود دارند که اقدام به فروش قالبهای دزدیده شده از سایتهای خارجی با مبالغ پایین می نمایند و چون این قالبها توسط هکرها از سایت های مختلف دزدیده شده اند انواع مشکلات امنیتی، باگ، ویروس و کدهای مخرب روی این قالبها وجود دارد که باعث می شود پس از اینکه مدتی از استفاده کاربر میگذشت دچار مشکلات متعدد میشدند.

قالبهای جوملای بهسازان هاست به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم طراحی سایت بهسازان هاست طراحی و اجرا شده است. این قالبها از صفر تا صد توسط تیم طراحی سایت ما کد نویسی و اجرا شده است. در طراحی این قالبها از جدیدترین تکنیک های طراحی استفاده شده است. لازم به ذکر است کدنویسی ها مطابق استاندار w3c انجام شده است.


ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi