کد تخفیف فروش هاست و میزبانی وب

44022475 21 98+

جهت ثبت نام در پرتال کاربران اینجا کلیک نمایید.

برای ثبت نام در پرتال کاربران باید به چند نکته توجه نمایید:

1) مشخصات خود را با حروف انگلیسی وارد نمایید.

2) به دلیل تحریم ها امکان ثبت دامنه های بین المللی با نام ایران ممکن نیست لذا باید کشور خود را چیزی غیر از ایران انتخاب نمایید ( پیشنهاد ما کشور کانادا و ایالت/استان Alberta است).

3) حتما ایمیلی را وارد نمایید که به آن دسترسی دارید و بیشتر از همه آنرا چک میکنید. چون هر گونه اطلاع رسانی در مورد وضعیت خرید شما و یادآوری های تمدید از طریق ایمیل انجام میگیرد.

4) حتما موبایل خود را وارد نمایید حتی اگر شرکت هستید چرا که خیلی از افراد ایمیل خود را به موقع چک نمیکنند و گاهی کاربران از تمدید سرویس خود بی اطلاع می مانند.

5) در فرم ثبت نام سوال امنیتی از شما پرسیده می شود که بهتر است پاسخی که کاملا به خاطر خواهید داشت را وارد نمایید چون زمانی که رمز خود را فراموش میکنید و سیستم به صورت خودکار رمز جدید ارسال میکند از شما پاسخ سوال امنیتی را خواهد پرسید.

 

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که نماینده شرکت لایزر (دارای پروانه ارائه خدمات ارتباطی ثابت با شماره 25-94-100)، عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد 2 ستاره اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

به منظور بهبود سئو لینک های اصلی نمادهای اعتماد الکترونیکی پس از کلیک روی آیکون های زیر و در صفحه جدید قابل مشاهده میباشند

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

نماد اعتماد الکترونکی

نماد ساماندهی