آخرین نسخه های دروپال

دروپال نسخه 7.34 فارسی دانلود

دروپال نسخه 6.32 فارسی دانلود

هاست وردپرس

هاست وردپرس

این مجموعه راهنما شامل مستنداتی است که کلیه مراحل نصب و راه اندازی دروپال را پوشش می دهد.
توضیحات مورد نیاز برای شروع و نکات قبل از نصب دروپال، اطلاعات مورد نیاز حین عملیات نصب و اطلاعاتی که پس از نصب دروپال نیاز دارید در این بخش از مستندات فارسی دروپال قرار دارد. در این بخش همچنین راه اندازی مولتی سایت (سایت و زیر مجموعه) بوسیله یک هسته دروپال را یاد خواهید گرفت. می آموزید که چگونه دروپال را برای یک سایت نصب کنید یا بوسیله یک نصب دروپال و یک هسته واحد ، سایت های مختلفی اجرا کنید.
اسناد ارائه شده در بخش نصب و راه اندازی بیشتر به خط فرمان ، دستورات و کدها مرتبطهستند. برای فهم رابط کاربری دروپال میتوانید راهنماهای موجود پس از نصب دروپال را استفاده کنید.

اگر درک این اسناد و راهنماها برای شما مشکل است یا قبلا تجربه طراحی وب را نداشته اید ، برخی از شرکت های میزبانی وب سرویس های نصب دروپال با کلیک را بفروش میرسانند که برای راحتتر بودن میتوانید از آنها استفاده نمایید.
قبل از شروع به اولین نصب دروپال شما باید پیش نیازهای سیستمی دروپال را تامین کنید. بیشتر این نیاز ها توسط وب سرور که عموما در دروپال apache web server می باشد تامین می شود. اگر از هاست های اشتراکی (shared hosting) استفاده می کنید و خطای پیش نیازهای دروپال را مشاهده می نمایید، با مدیر سرور خود تماس گرفته و درخواست رفع مشکل دهید. اگر میخواهید شاهد این مشکلات نباشید بهتر است از سرویس های هاستینگ بهینه شده برای دروپال استفاده نمایید.
برای فهم اصطلاحات در دروپال ، صفحه واژه نامه اصطلاحات دروپالی را مشاهده کنید.

قبل از نصب و راه اندازی دروپال راهنمای توزیع های دروپال را مشاهده کنید. توزیع های دروپال شامل پروفایل های مختلف نصب و راه اندازی بهمراه افزونه های از پیش تعیین شده ای است که راه رسیدن به یک سایت مطلوب دروپالی را برای شما آسان می کنند.

اگر در حین نصب و راه اندازی با مشکلاتی روبرو شدید میتوانید به انجمن های پشتیبانی دروپال فارسی یا مستندات و مقالات عیب یابی دروپال مراجعه کنید.

منبع: drupalcms.ir

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi