کاربران گرامی اخیرا مشاهده شده است که سایتهایی با فروش قالبهای خارجی به اسم اورژینال و فارسی سازی شده مشکلات امنیتی بسیاری را برای کابران ایجاد کرده اند.

این قالبها که به اسم فارسی شده به کابران فروخته می شود توسط هکر ها از سایتهای خارجی دزدیده شده و پس از دستکاری این قالبها و وارد کردن کدهای مخرب و backdoor و تروجان در این قالبها آنها را برای دانلود روی اینترنت قرار میدهند و سایتهای ایرانی نیز پس از دانلود رایگان قالب با جایگزین کردن چند متن و عکس فارسی این قالبها را با ادعای اینکه قالب اورژینال است و توسط خودشان خریداری و فارسی شده با مبالغی به فروش میرسانند.

کابران نیز با تصور اینکه این قالبها اورژینال هستند آنها را خریداری کرده و روی هاست خود آپلود میکنند و پس از مدتی هکر با استفاده از کدهای مخفی که در قالب یا افزونه قرار داده است به اطلاعات شما دسترسی پیدا کرده و گاهی درخواست اخاذی یا فقط اقدام به هک سایت میکند و مدیر سایت بشدت متضرر میشود.

با یک بررسی ساده در قیمت اصلی قالب که ساده ترین آن معمولا کمتر از 60 (معادل 240,000 تومان با دلار 4000 تومان) دلار نخواهد بود با قیمت فروش سایت های ایرانی براحتی می توان متوجه شد که این قالب اورژینال نبوده و دزدی و است و مطمئنا مالک اصلی قالب به هیچ عنوان از استفاده ما راضی نخواهد بود.

 

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi