بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست)  فعالیت خود را از سال 1388 بصورت رسمی آغاز نموده و تاکنون توانسته است با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا، استفاده از مطمئن ترین دیتا سنتر ها و ارئه بهترین خدمات پشتیبانی به مشتریان خود نامی سربلند در بین شرکتهای هاستینگ، طراحی وب سایت و نرم افزار در کشور باشد.

زمینه های فعالیت:

بهسازان هاست در زمینه های ثبت دامنه، میزبانی وب، طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی، ثبت گواهی نامه های امنیتی (SSL) و تلفن بین الملل مشغول به فعالیت می باشد.

افتخارات ما:

  1.  نماینده پلاتینیوم شرکت Onlinenic در زمینه ثبت دامنه های بین المللی در ایران
  2.  نماینده شرکت فیزیک نظری ایران مرجع رسمی ثبت دامنه های ملی در ایران
  3. عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای
  4. نماینده شرکت لایزر (دارای پروانه ارائه خدمات ارتباطی ثابت از سازمان تنظیم مقررات رادیویی با شماره 25-94-100)

پرسنل:

مدیریت شرکت بهسازان هاست بر عهده مهندس سید امیرا پورمظفر بوده و افتخار بهسازان هاست به داشتن کادری مجرب و با سابقه در ارائه خدمات فنی بی نظیر در بخش فروش، پشتیبانی و مدیریت محتوا می باشد. سالها تجربه و تلفیق توانایی طراحی سایت و میزبانی وب این امکان را فراهم کرده است که یکی از بهترین تیم های پشتیبانی هاستینگ ایران را در اختیار کاربران هاستینگ خود قرار دهیم. تا کنون مشکلی وجود نداشته است که تیم پشتیبانی ما در رفع آن ناتوان بوده یا کاربر را از همراهی در رفع مشکل بوب سایت خود ناکام گذاشته باشیم.

دیتاسنتر:

بهسازان هاست همواره در انتخاب دیتاسنترهای خود بسیار حساس بوده و همیشه سعی بر این بوده است که از بهترین و گران ترین دیتاسنتر های دنیا و ایران برای میزبانی وب سایت های خود استفاده نماییم. افتخار داریم که اعلام نماییم امکان همکاری با بیش از 50 دیتاسنتر در سراسر دنیا در کارنامه درخشان ما ثبت شده است و همواره از جدیترین تجهیزات روز دنیا برای سرور های خود بهره گرفته ایم.

دپارتمانهای بهسازان هاست شامل موارد زیر می باشد:

  1. طراحی وب سایت و پرتال
  2. هاستینگ و ثبت دامنه
  3. کارت تلفن بین الملل
  4. گواهینامه امنیتی وب سایت (SSL)

ثبت دامنه

ثبت دامنه

ثبت انواع دامنه ملی، دامنه بین المللی، دامنه فارسی و پسوندهای جدید دامنه

طراحی سایت

طراحی سایت

می توانیم برای شما طراحی اختصاصی انجام دهیم با گارانتی و پشتیبانی حرفه ای

میزبانی وب

میزبانی وب

هاست لینوکس، هاست نامحدود، هاست وردپرس، جوملا و هاست سی پنل

نمادهای اعتماد به بهسازان هاست

بهسازان فناوران داده نگار به شماره ثبت 549875 (بهسازان هاست) جزو معدود وب سایتهای هاستینگ و طراحی وب سایت کشور می باشد که عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دارای نشان ملی ثبت از ستاد ساماندهی وب سایت ها و دارای نماد اعتماد الکترونکی از وزارت صنعت می باشد.

سازمان تنظیم مقررات رادیویی

نظام صنفی رایانه ای استان تهران

logo-samandehi